Cyklopobyty

Nabídka cyklisticko-turistických kurzů v Rakousku pro rok 2018/2019 se sponzoringem pro školu

 

Ubytování: hotel/penzion Tröpolach-Nassfeld, Saalbach, Maishofen, Zell am See-Kaprun

Počet osob: dle požadavku školy

Volné termíny: 

Hinterstoder 28.05. - 01.06.2018 PRODÁNO
Maishofen-Zell am See 10.09. - 14.09.2018 PRODÁNO
Nassfeld, Korutany 10.09. - 14.09.2018 PRODÁNO 
Maishofen-Zell am See 17.09. - 21.09.2018 PRODÁNO
Nassfeld, Korutany 17.09. - 21.09.2018  
Maishofen-Zell am See 23.09. - 27.09.2018 PRODÁNO 
Nassfeld, Korutany 23.09. - 27.09.2018 PRODÁNO
Nassfeld, Korutany 01.10. - 05.10.2018 PRODÁNO 

       

Termíny kurzů pro rok 2019 na vyžádání.

Cena: od 4 900 Kč/studenta

V ceně je zahrnuto: ubytování na požadované dny, polopenze (možnost obědového balíčku), pitný režim po celý den, cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatkům, autobusová doprava včetně přívěsného vozíku na kola. Pro učitele ubytování i stravování zdarma  (na každých 20 studentů 1 učitel).

V případě minimálně 45 platících osob předáme Vaší škole (pedagogům) finanční nebo hmotný sponzorský dar (dle výběru školy) ve výši 5 000 – 10 000 Kč. Výše daru je závislá na místě pobytu, počtu platících osob, délce pobytu a ostatních službách. Pokud pojede 2 x 45 osob, sponzorský dar bude 2 x 5 000 - 10 000Kč.

CK může zajistit při cyklisticko-turistických kurzech v Rakousku (není v ceně)

 • cyklistické/turistické zkušené instruktory CK
 • denní plánování cyklisticko-turistických tras podle schopností, výkonnosti studentů a povětrnostních podmínek
 • zdravotníka s platnou licencí včetně vybavené lékárničky dle předpisů
 • osobní vozidlo cestovní kanceláře MARiMAR s.r.o. pro případný převoz studenta a pedagoga ke zdravotnímu ošetření a převoz zpět k ubytování
 • první večer zajistí cyklisticko-turistický instruktor CK přednášku o bezpečnosti na horách, bezpečnost v ubytovacím zařízení, zdravotník CK seznámení studenty o zdravotních pravidlech či podávání případných léků na pobytu
 • dataprojektor včetně zesilovače s reprobednou k ozvučení přednášek, filmů nebo drobných večerních programů
 • noční službu
 • delegáta cestovní kanceláře MARiMAR (u některých kurzů)

Zajistíme Vám služby a přístup, které rozhodně nejsou v českém školství obvyklé

Zajistíme a nachystáme za Vás učitele veškeré potřebné podklady a služby pro daný pobyt dle platných předpisů. Pomoc učitelům při organizaci cyklisticko-turistických kurzů v Rakousku. Důležitou součástí kurzů je také její organizační stránka. Rádi Vám s ní pomůžeme… Jak?

 • Připravíme pro rodiče předběžné oznámení o konání akce formou zájemky/návratky s přihláškou (slouží k informovanosti o počtu dětí, které mají zájem o účast na cyklisticko-turistických kurzech v Rakousku)
 • Vám učitelům dodáme potřebné předtištěné formuláře k dané akci: přihlášku, bezinfekčnost, potvrzení ošetřujícího lékaře dítěte, prohlášení zákonných zástupců dítěte, doporučený seznam věcí, praktické rady rodičům…atd.
 • Pomůžeme v součinnosti s Vámi učiteli naplánovat schůzky s rodiči, kde představíme organizaci daného kurzu, kde se mohou na vše zeptat.
 • Zajištění autobusové dopravy včetně přívěsného vozíku na kola, (komunikace s dopravcem, zajištění času přistavení, příjezdů a odjezdů, naložení kol, zavazadel)
 • V místě ubytování vytvoření nástěnky se všemi potřebnými základními informacemi pro studenty (např.: název akce, rozpis každodenního programu, bodování pořádku pokojů, hodinový režim dne, jídelníček … atd.) 

Naše služby podrobněji

Ubytování

 • Zarezervujeme písemnou objednávkou Vámi vybrané ubytovací zařízení
 • Komunikujeme za Vás s ubytovacím zařízením (rozpis jednotlivých pokojů, sestavení vhodného jídelníčku (zajištění bezlepkové diety) a jiné potřebné organizační záležitosti včetně konečné fakturace a další služby)
 • Každé námi nabízené ubytovací zařízení je vhodné pro cyklisticko-turistické kurzy, které splňuje hygienické normy a předpisy

Doprava

 • Spolupracujeme se smluvními dopravci po celé ČR. Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, videem, WC, dostatečnými prostory pro zavazadla včetně přívěsného vozíku na kola. Vždy přistavení autobusu dle počtu osob (autobusy, minibusy) a bezproblémové zajištění času přistavení, příjezdů, odjezdů…atd.

Stravování

 • U školních pobytů je zajištěno: polopenze, pitný režim.. V případě celodenního cyklistického výletu možnost zajištění obědového balíčku.

 Prostory pro přednášky a večerní program

 • U každého ubytovacího střediska jsou společenské prostory k přednáškám, večernímu programu. Dle dohody je možno k dispozici materiál CK (dataprojektor, ozvučení, notebook … atd.). V případě nepřízně počasí slouží tyto prostory a materiál CK k různým přednáškovým a zábavným aktivitám.

Instruktoři na cyklistiku a turistiku

 • Při výběru instruktorů na cyklistiku a turistiku klademe velký důraz na jejich výběr. Všichni instruktoři prošli našimi letními i zimními tábory, cyklo zájezdy v ČR i zahraničí, zájezdů na hory, pobyty pro rodiče s dětmi nebo jsou členy naší lyžařské školy a mají tedy zkušenosti práce s dětmi a mládeží. Každý instruktor zodpovídá při cyklistice nebo turistice za svěřenou skupinu studentů v dohodnutých časech, organizuje a vede program pro studenty, dohlíží na bezpečnost při sportování, dohodnutých pravidlech dané akce, vede konzultace s hlavním učitelem … atd.

Zdravotní dohled

 • V případě předešlé dohody se školou nabízí CK na cyklisticko-turistických kurzech v Rakousku zajištění kvalifikovaného zdravotníka, který má zkušenosti včetně plně vybavené lékárničky. U odjezdu na kurz může být osobně přítomen a v součinnosti s hlavním učitelem přebírá léky od rodičů s někdy potřebným komentářem.
 • Na kurzu dohlíží na zdravotní stav studentů, vydává léky, vyhlašuje preventivní opatření, pečuje a zodpovídá za nemocné studenty, organizuje výjezdy k lékaři, komunikuje se členy Horské služby, odsouhlasuje a dohlíží na dodržování jídelníčku, pitného režimu a v součinnosti s hlavním učitelem je nápomocen k různým organizačním starostem … atd.

Cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků

Pojištění stornovacích poplatků znamená, že při neúčasti studenta na pobytu ze zdravotních důvodů studentovi nebo jeho zákonnému zástupci bude na základě vyplnění formuláře „Nahlášení storno cesty“, lékařské zprávy a potvrzení o úhradě lyžařského výcviku ze strany cestovní kanceláře pojišťovnou poskytnuto plnění maximálně ve výši 80% ceny pobytu. K vyřízení pojistné události je nutná součinnost zákonného zástupce, školy a cestovní kanceláře.

Pro sjednání cestovního pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků je následující postup:

 • CK zašle škole v elektronické podobě excelovou tabulku pojišťovny UNIQA. Po doplnění příjmení a jmen žáků vč. rodných čísel (bez lomítka) škola zašle CK tabulku před úhradou 1. zálohy.
 • Po sjednání cestovního pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků je povinnost školy uhradit druhou zálohu za stejný počet osob, jaký byl pojištěn.
 • Vedení školy bude včas informovat zákonné zástupce o výše uvedeném cestovním pojištění.

Nedílnou součástí cestovní kanceláře MARiMAR je kompletní nabídky celoročních pobytů pro děti, mládež i dospělé. Kromě cyklisticko-turistických kurzů v Rakousku nabízí i lyžařské výcvikové kurzy ve stejných ubytovacích zařízeních. Dále nabízíme v ČR školy v přírodě, adaptační kurzy, školní výlety, zájezdy pro učitelský sbor, poznávací naučné zahraniční zájezdy, pobyty pro rodiny s dětmi s animačními programy v ČR, u moře v Chorvatsku, v rakouských Alpách  … atd. 

Jelikož máme svou vlastní lyžařskou školu a pořádáme dětské skupinové zájezdy, tábory, známe tuto problematiku velmi dobře, a proto bychom Vám chtěli nabídnout zajištění těchto školních akcí v námi odzkoušených rekreačních střediscích vhodných pro tento typ dětské rekreace jak po stránce ubytovací, tak i po stránce výukové.

Také nabízíme školení lyžařských instruktorů naší dceřinou organizací HP sport servis – centrum volného času, z.s., která je akreditovaným vzdělávacím zařízení MŠMT ČR a vedená pod č.j.: 116/2015-50. Školíme lyžařské licence: Kvalifikační i prolongační (doškolovací) kurzy „Instruktor základního lyžování“, která opravňuje instruktora provádět výuku lyžování na školních lyžařských kurzech nebo i v komerčních lyžařských školách.

Proč děláme pobyty pro děti? Jednoduše …

... rozzářené dětské oči jsou tím, co nás vždycky dokáže pořádně zahřát u srdce a přesvědčit nás o tom, že děláme dobrou práci. Dobrou práci pro děti v našem okolí. Práci, jejíž výsledky nejsou někdy hned vidět. Nejsou vidět ani za týden, ani za rok. Vlastně to není ani práce - je to poslání ... 

Marcela Dlabajová a Marcel Huňka

MARiMAR s.r.o.

cestovní kancelář

Sídlo: Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3 Korespondenční adresa: Dřevnická 549, 760 01, Zlín Tel.: +420 602 855 708, + 420 603 552 628 (NONSTOP) E-mail: [email protected], [email protected], www.marimar.cz  

Cestujeme s úsměvem J

 

 

img-loader img-loader img-loader