Lyžařské kurzy pro Čechy

Nabídka školních lyžařských kurzů v ČR

pro rok 2018/2019

 

Česká republika           Cena od 4 200 Kč/studenta

 

Ubytování ČR:  
Lipno nad Vltavou (Šumava) /files/webfiles/lipno-nad-vltavou-ski-areal.jpg
Rokytnice nad Jizerou (Krkonoše)  /files/webfiles/rokytnice-nad-jizerou.jpg
Pec pod Sněžkou (Krkonoše) /files/webfiles/pec-pod-snezkou-ski.jpg
Dolní Dvůr (Krkonoše) /files/webfiles/dolni-dvur-hotel-morava-ski.jpg 


Počet osob:
      dle požadavků školy

REZERVUJTE SI UŽ NYNÍ IDEÁLNÍ TERMÍN PRO VÁŠ LYŽAŘSKÝ KURZ.PROČ ČEKAT? MÁTE JEDINEČNOU MOŽNOST DO 31. 08. 2018 ZA PŘÍZNIVÉ CENY!!!

Termíny kurzů pro rok 2018/2019 na vyžádání

Cena zahrnuje:

ČR - Lipno nad Vltavou (Šumava), Pec pod Sněžkou, Dolní Dvůr a Rokytnice nad Jizerou (Krkonoše)

ubytování na požadované dny, plná penze, nápoj, skipas, skibus od ubytovacího zařízení ke sjezdovkám, cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků. Pro učitele ubytování, strava, skipas zdarma (na každých 20 dětí 1 pedagogický doprovod). 1 ski/snb instruktor pro výuku studentů (mluvící česky, anglicky nebo německy) a na večerní sportovně-animační program, vozidlo CK MARiMAR s.r.o. pro případný převoz studenta a pedagoga ke zdravotnímu ošetření a převoz nazpět k ubytování, materiál ke ski/snb  výuce přednáškám o bezpečnosti, filmům, videocoachingu, sportovně-animačním programům

V ceně není zahrnuto: autobusová doprava

 

CK může zajistit při lyžařských kurzech v ČR (není v ceně)

  • 2 a více zkušené instruktory CK s platnou licencí na výuku lyžování a snowboardingu
  • ski/snb instruktor CK může zajistit přednášku o bezpečnosti na horách, ne sjezdovkách (desatero pravidel FIS), bezpečnost v ubytovacím zařízení
  • součinnost při organizaci lyžařských závodů (ski/snb instruktor CK)
  • autobusovou dopravu od školy k ubytování
  •  zdravotníka s platnou licencí včetně vybavené lékárničky dle předpisů, seznamuje studenty o zdravotních pravidlech či podávání případných léků na LVK (dle domluvy)
  • noční službu

Cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků

Pojištění stornovacích poplatků znamená, že při neúčasti studenta na pobytu ze zdravotních důvodů studentovi nebo jeho zákonnému zástupci bude na základě vyplnění formuláře „Nahlášení storno cesty“, lékařské zprávy a potvrzení o úhradě lyžařského výcviku ze strany cestovní kanceláře pojišťovnou poskytnuto plnění maximálně ve výši 80% ceny pobytu. K vyřízení pojistné události je nutná součinnost zákonného zástupce, školy a cestovní kanceláře.

 

Nedílnou součástí CK MARiMAR je kompletní nabídka celoročních pobytů pro děti, mládež i dospělé

Jelikož provozujeme svou vlastní lyžařskou školu a pořádáme skupinové pobyty pro děti a mládež, známe tuto problematiku velmi dobře, a proto bychom Vám chtěli nabídnout zajištění těchto školních akcí v námi odzkoušených rekreačních střediscích vhodných pro tento typ dětské rekreace jak po stránce ubytovací, tak i po stránce výukové.

Také nabízíme školení lyžařských instruktorů naší dceřinou organizací HP sport servis – centrum volného času, z.s., která je akreditovaným vzdělávacím zařízení MŠMT ČR a vedená pod č.j.: 116/2015-50. Školíme lyžařské licence: Kvalifikační i prolongační (doškolovací) kurzy „Instruktor základního lyžování“, která opravňuje instruktora provádět výuku lyžování na školních lyžařských kurzech nebo i v komerčních lyžařských školách.

Nedílnou součástí cestovní kanceláře MARiMAR je kompletní nabídky celoročních pobytů pro děti, mládež i dospělé. Kromě školních lyžařských kurzů nabízí i školy v přírodě, cyklisticko – turistické kurzy, adaptační kurzy, školní výlety, zájezdy pro učitelský sbor, poznávací naučné zahraniční zájezdy, pobyty pro rodiny s dětmi s animačními programy v ČR, u moře v Chorvatsku, v rakouských Alpách  … atd.

 ____________________________________________________________________________________________________________________

Proč děláme pobyty pro děti? Jednoduše …

... rozzářené dětské oči jsou tím, co nás vždycky dokáže pořádně zahřát u srdce a přesvědčit nás o tom, že děláme dobrou práci. Dobrou práci pro děti v našem okolí. Práci, jejíž výsledky nejsou někdy hned vidět. Nejsou vidět ani za týden, ani za rok. Vlastně to není ani práce - je to poslání ...

____________________________________________________________________________________________________________________

Již 15 let nabízíme poctivou práci při organizování školních pobytů

 

Marcela Dlabajová a Marcel Huňka

MARiMAR s.r.o.

cestovní kancelář

Sídlo: Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Czech Republic Korespondenční adresa: Dřevnická 549, 760 01, Zlín

Tel.: +420 602 855 708, + 420 603 552 628 (NONSTOP) E-mail: [email protected], [email protected]

 

Cestujeme s úsměvem 

 

img-loader img-loader img-loader