Lyžařské kurzy pro Moravu

Nabídka lyžařských kurzů v Jeseníkách pro rok 2019

se sponzoringem pro školu

 

Ubytování: hotel Kamzík, Moravice, penzion Eden, Karlov pod Pradědem, Jeseníky

Počet osob: dle požadavku školy

Volné termíny:      

hotel Moravice 07.01. - 11.01.2019  
hotel Kamzík 14.01. - 18.01.2019 PRODÁNO
hotel Moravice 14.01. - 18.01.2019 PRODÁNO
hotel Moravice 21.01. - 25.01.2019 PRODÁNO
penzion Eden 04.02. - 08.02.2019 PRODÁNO
hotel Moravice 11.02. - 15.02.2019 PRODÁNO
hotel Moravice 18.02. - 22.02.2019 PRODÁNO 
hotel Moravice 25.02. - 01.03.2019  
hotel Moravice 04.03. - 08.03.2019 PRODÁNO

Cena: od 4 100 Kč/ student

V ceně je zahrnuto: ubytování na požadované dny, 5x denně jídlo (MŠ a I. stupeň ZŠ), 3x denně jídlo (II. stupeň ZŠ a SŠ), pitný režim po celý den, týdenní skipas, 1 ski/snb instruktor pro výuku studentů a na večerní sportovně-animační program, skibus od ubytovacího zařízení ke sjezdovkám skiareálu Ski Karlov/Myšák/Kazmarka (4x denně), návštěva krytého bazénu a tělocvičny v hotelu Kamzík (dle rozpisu), vozidlo CK pro případný převoz studenta a pedagoga ke zdravotnímu ošetření a převoz nazpět k ubytování, materiál ke ski/snb  výuce, přednáškám o bezpečnosti, filmům, videocoachingu, sportovně-animačním programům, cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků. Pro učitele ubytování, strava, skipas zdarma (na každých 15 dětí 1 pedagogický doprovod).

V ceně není zahrnuto: autobusová doprava od školy k ubytování, zdravotník a noční služba.

 V případě minimálně 45 platících osob předáme Vaší škole (pedagogům) finanční nebo hmotný sponzorský dar (dle výběru školy) ve výši 5 000 – 10 000 Kč. Výše daru je závislá na místě LVK, počtu platících osob, délce pobytu a ostatních službách. Pokud pojede 2 x 45 osob, sponzorský dar bude 2 x 5 000 - 10 000Kč.

Pořádali jsme LVK pro: gymnázium Ostrava, gymnázium Havířov, gymnázium Strážnice, ZŠ Zlín, ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, SZŠ Prostějov, ZŠ Starý Jičín, ZŠ Nad Vodovodem Praha, ZŠ Karla Čapka Praha, ZŠ Brigádníků Praha, ZŠ Třinec a další.

Recenze učitelů na lyžařské kurzy a školy v přírodě pořádané cestovní kanceláři MARiMAR s.r.o. https://www.marimar.cz/cs/o-nas/reference-ucitelu/ 

 CK zajišťuje při lyžařských kurzech

 • výuku lyžování a snowboardingu zkušenými instruktory CK s platnou licencí (počet dle dohody)
 • první večer zajistí ski/snb instruktor CK přednášku o bezpečnosti na horách (desatero pravidel FIS), bezpečnost v ubytovacím zařízení
 • je k dispozici dataprojektor včetně zesilovače s reprobednou k ozvučení přednášek a večerních animačních programů
 • videocoaching ski/snb instruktora - komentovaná korekce výukových chyb studentů
 • každodenní zajištění skibusu od ubytování ke Ski Karlov (4 x denně)
 • cestovní pojištění studentů včetně pojištění stornovacích poplatků
 • k dispozici tělocvična (11 x 24 m, výška 7 m) a krytý bazén (5 x 12 m)
 • materiální pomůcky potřebné k výuce lyžování/snowboardingu
 • pomoc při podvečerních nebo večerních sportovně-animačních programech včetně potřebného materiálu
 •  je k dispozici vozidlo cestovní kanceláře MARiMAR s.r.o. pro případný převoz studenta a pedagoga ke zdravotnímu ošetření a převoz nazpět k ubytování
 • součinnost při organizaci lyžařských závodů
 • možnost každodenní vkládání fotek na internet pro rodiče
 • autobusovou dopravu od školy k ubytování v Jeseníkách (dle dohody)
 • zdravotníka s platnou licencí včetně vybavené lékárničky dle předpisů, seznamuje studenty o zdravotních pravidlech
 • noční služba dle dohody

Zajistíme Vám služby a přístup, které rozhodně nejsou v českém školství obvyklé

Zajistíme a nachystáme za Vás učitele veškeré potřebné podklady a služby pro daný pobyt dle platných předpisů. Pomoc učitelům při organizaci školních lyžařských kurzů. Důležitou součástí školních lyžařských kurzů je také její organizační stránka. Rádi Vám s ní pomůžeme… Jak?

 • Připravíme pro rodiče předběžné oznámení o konání akce formou zájemky/návratky s přihláškou (slouží k informovanosti o počtu dětí, které mají zájem o účast na školním lyžařském kurzu)
 • Vám učitelům dodáme potřebné předtištěné formuláře k dané akci: přihlášku, bezinfekčnost, potvrzení ošetřujícího lékaře dítěte, prohlášení zákonných zástupců dítěte, doporučený seznam věcí, praktické rady rodičům…atd.
 • Pomůžeme v součinnosti s Vámi učiteli naplánovat schůzky s rodiči ,kde představíme organizaci dané LVK a mohou se na vše zeptat.
 • Oznámení na příslušnou Krajskou hygienickou stanici
 • Oznámení na nejbližší lékařskou službu pořádání LVK
 • Zajištění v součinnosti s Horskou službou a lékařem odvoz studenta ke zdravotnímu ošetření a zpět pomocí vozidla CK
 • Zajištění autobusové dopravy, komunikace s dopravcem (zajištění času přistavení, příjezdů a odjezdů, naložení lyží/snowboardů, zavazadel)
 • Možnost návrhu diplomů pro studenty, bodování pořádku, jídelníček
 • Vytvoření nástěnky se všemi potřebnými informacemi pro studenty (např.: název akce, rozpis každodenního odjezdu skibusů, bodování pořádku pokojů, hodinový režim dne, aktualizovaný program na daný den … atd.)

 

Naše služby podrobněji

 Ubytování

 • Zarezervujeme písemnou objednávkou Vámi vybrané ubytovací zařízení
 • Komunikujeme za Vás s ubytovacím zařízením (rozpis jednotlivých pokojů, časy jídel, sestavení vhodného jídelníčku – zajištění bezlepkové diety, zajištění pronájmu společenských prostor, sportovišť, bazénu a jiné potřebné organizační záležitosti)
 • Každé námi nabízené ubytovací zařízení je vhodné pro tento typ školní rekreace – LVK a splňuje hygienické normy a předpisy

 Doprava

 • Spolupracujeme se smluvními dopravci po celé ČR. Autobusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy, klimatizací, videem, WC a dostatečnými prostory pro zavazadla, lyží/snowboardů. Vždy přistavení autobusu dle počtu osob (autobusy, minibusy) a bezproblémové zajištění času přistavení, příjezdů, odjezdů…atd.

Stravování

 • U školních pobytů je zajištěno: u MŠ a I. stupně ZŠ - 5x denně strava (3 hlavní jídla a 2 svačinky), u II. stupně ZŠ a SŠ – 3x denně strava, pro všechny pitný režim po celý den. V případě celodenního lyžování možnost zajištění obědového balíčku. Možnost zajištění bezlepkové diety (oznámit předem)

  Prostory pro přednášky, videocoaching, program

 • U každého ubytovacího střediska jsou vhodné společenské prostory k večernímu programu nebo videocoachingu. K dispozici je materiál CK (dataprojektor, ozvučení, notebook … atd.). V případě nepřízně počasí slouží tyto prostory k různým učebním a zábavným aktivitám.

 Ski/snb instruktoři, delegát

 • Při výběru instruktorů k realizaci programu, výuku lyžování/snowboardingu klademe velký důraz na jejich výběr. Všichni instruktoři prošli našimi letními i zimními tábory, pobyty pro rodiče s dětmi nebo jsou členy naší lyžařské školy a mají tedy zkušenosti práce s dětmi. Na každé akci dohlíží na jejich činnost hlavní instruktor. Každý instruktor zodpovídá při výuce lyžování nebo snowboardingu za svěřenou skupinu studentů v dohodnutých časech, organizuje a vede program pro studenty, dohlíží na bezpečnost při sportování, dohodnutých pravidlech dané akce, vede konzultace s hlavním instruktorem a učitelem … atd.

 Zdravotní dohled

 • V případě předešlé dohody se školou nabízíme na LVK zajištění kvalifikovaného zdravotníka, který má plně vybavenou lékárničku, k dispozici ošetřovnu/marodku.
 • U odjezdu může být na LVK osobně přítomen a v součinnosti s hlavním učitelem přebírá léky od rodičů s někdy potřebným komentářem.
 • Na LVK dohlíží na zdravotní stav studentů, vydává léky, vyhlašuje preventivní opatření, pečuje a zodpovídá za nemocné studenty, organizuje výjezdy k lékaři, komunikuje se členy Horské služby, odsouhlasuje a dohlíží na dodržování jídelníčku, pitného režimu, v součinnosti s hlavním učitelem komunikuje s případnou kontrolou z Krajské hygienické stanice … atd.

 Cestovní pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků

Pojištění stornovacích poplatků znamená, že při neúčasti studenta na pobytu ze zdravotních důvodů studentovi nebo jeho zákonnému zástupci bude na základě vyplnění formuláře „Nahlášení storno cesty“, lékařské zprávy a potvrzení o úhradě lyžařského výcviku ze strany cestovní kanceláře pojišťovnou poskytnuto plnění maximálně ve výši 80% ceny pobytu. K vyřízení pojistné události je nutná součinnost zákonného zástupce, školy a cestovní kanceláře.

 Pro sjednání cestovního pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků je následující postup:

 • CK zašle škole v elektronické podobě excelovou tabulku pojišťovny UNIQA. Po doplnění příjmení a jmen žáků vč. rodných čísel (bez lomítka) škola zašle CK tabulku před úhradou 1. zálohy.
 • Po sjednání cestovního pojištění včetně pojištění stornovacích poplatků je povinnost školy uhradit druhou zálohu za stejný počet osob, jaký byl pojištěn.
 • Vedení školy bude včas informovat zákonné zástupce o výše uvedeném cestovním pojištění.

Nedílnou součástí cestovní kanceláře MARiMAR je kompletní nabídka celoročních pobytů pro děti, mládež i dospělé. Kromě školních lyžařských kurzů nabízí i školy v přírodě, cyklisticko – turistické kurzy, adaptační kurzy, školní výlety, zájezdy pro učitelský sbor, poznávací naučné zahraniční zájezdy, pobyty pro rodiny s dětmi s animačními programy v ČR, u moře v Chorvatsku, v rakouských Alpách  … atd.

Jelikož máme svou vlastní lyžařskou školu a pořádáme dětské tábory, známe tuto problematiku velmi dobře, a proto bychom Vám chtěli nabídnout zajištění těchto školních akcí v námi odzkoušených rekreačních střediscích vhodných pro tento typ dětské rekreace jak po stránce ubytovací, tak i po stránce výukové.

 

Také nabízíme školení lyžařských instruktorů naší dceřinou organizací HP sport servis – centrum volného času, z.s., která je akreditovaným vzdělávacím zařízení MŠMT ČR a vedená pod č.j.: 116/2015-50. Školíme lyžařské licence: Kvalifikační i prolongační (doškolovací) kurzy „Instruktor základního lyžování“, která opravňuje instruktora provádět výuku lyžování na školních lyžařských kurzech nebo i v komerčních lyžařských školách.

 Proč děláme pobyty pro děti? Jednoduše …

... rozzářené dětské oči jsou tím, co nás vždycky dokáže pořádně zahřát u srdce a přesvědčit nás o tom, že děláme dobrou práci. Dobrou práci pro děti v našem okolí. Práci, jejíž výsledky nejsou někdy hned vidět. Nejsou vidět ani za týden, ani za rok. Vlastně to není ani práce - je to poslání ...

Nabízíme poctivou práci při organizování Vašich pobytů

Marcela Dlabajová a Marcel Huňka

MARiMAR s.r.o.

cestovní kancelář

Sídlo: Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3 Korespondenční adresa: Dřevnická 549, 760 01, Zlín Tel.: +420 602 855 708, + 420 603 552 628 (NONSTOP)   E-mail: [email protected], [email protected], www.marimar.cz 

Cestujeme s úsměvem J

 

img-loader img-loader img-loader