Historická Budapešť a návštěva Tropikaria

  • Historická Budapešť a návštěva Tropikaria
  • Historická Budapešť a návštěva Tropikaria

Hlavní město Maďarska skýtá neomezené možnosti pro návštěvníky.  Určitě si nenecháme ujít královský hrad, Rybářskou baštu a Matyášův chrám. A máme pro Vás i překvapení je zde možnost návštěvy unikátního největšího akvária ve stření Evropě Tropikária. Neviděli jste aligátora na vlastní oči, tak tady ho mají!

Program zájezdu

 Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Pěší prohlídka Budapešti uvidíme např. bývalou vojenskou pevnost Citadelu, tržnici – zde je možnost výhodně nakoupit maďarské speciality. Následuje procházka městem přes ulici Váciho, na které se nachází pěší zóna s luxusními obchody a suvenýry, bazilika sv. Štěpána, Náměstí hrdinů, hrad Vajdahunyad, nejrozsáhlejší lázně v Evropě – lázně Szecheny. Návštěva Hradního vrchu, Rybářské bašty a Matyášova chrámu. V odpoledních hodinách přejedeme do Tropikária, které je svou rozlohou 3 000 m2 největším akváriem ve střední Evropě! Na vlastní oči zde uvidíte stovky exotických rostlin a zvířat. Odjezd v pozdních večerních hodinách.

Orientační ceny vstupů:

Ceny Tropikária: dospělí (mezi 18-65) 2 500 Forintů, děti, senioři (děti mezi 4-18 a senioři nad 65let) 1 500 Forintů, děti mladší 4 let (pokud jdou s rodinou) bezplatně

 

Historická zubačka Sikló, která je hned za Řetězovým mostem na hradní vrch (cena 800 Forintů.).

Cena obsahuje
dopravu luxusním autobusem služby technického průvodce pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
pojištění léčebných výloh vstupy

1/0 08.09.2018

Kód zájezdu: BUDAPEST01 Kód termínu: BUDAPEST0102 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Bez ubytování

Budapešť

Trasa:Budapešť

Zastávky:

Bez stravy

img-loader img-loader img-loader