Reference učitelů

S Vaší prací na škole v přírodě (7. - 11. 4. 2015) jsme byli spokojeni, program byl do detailu předem připraven, vychovatelé svou práci odváděli dobře a odpovědně, děti je respektovaly, jako učitelé jsme nemuseli nijak zasahovat do odpoledních i večerních činností. Děti byly s programem školy v přírodě naprosto spokojeny. Vzájemná komunikace mezi vychovateli a učiteli byla bez problému.

Mgr. Jana Jeřábková, ředitelka, ZŠ Nad Vodovodem 81/460, Praha 10, tel.: 274772669, [email protected]

 


 

S agenturou HP sport servis jezdím již několik let. Každá škola v přírodě byla výborně připravená, včetně kvalifikovaného zdravotnického dozoru. Animátoři měli pro děti připravený velmi pestrý program, s variantami pro různé věkové skupiny, uzpůsobený nejen počasí ale i psychickému a fyzickému stavu dětí. Všichni byli velmi flexibilní a ochotní spolupracovat.

Mgr. Romana Malá, ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 658/16, Praha 10, [email protected]

 


 

První červnový týden 2013 jsme se zúčastnili školy v přírodě v hotelu Jelenovská u Val. Klobouk. Tento pobyt nám zajišťovala CK HP sport servis s.r.o. Musím říct, že komunikace, organizace celého pobytu byla z jejich strany perfektně připravena, milým zpestřením pro děti byly programy, které pro ně připravili lektoři z CK. I přes nepřízeň počasí děti odjížděly plny zážitků a dojmů. Se službami této CK HP sport jsme byli velmi spokojeni a bylo to již potřetí, co se na ně naše škola s žádostí o zajištění školy v přírodě obrátila. Doporučuji.

Mgr. Hana Zvoníčková, ZŠ T.G.Masaryka Otrokovice, [email protected]

 


 

V letošním roce (2015) jsme opět svůj pobyt v přírodě spojili s CK HP SPORT SERVIS S. R. O. a naše očekávání se naplnila. Program byl velmi dobře připravený, děti se ho účastnily s nadšením. Všichni vychovatelé pracovali na 150% a dali do toho nejen energii, ale i své srdíčko, o čemž svědčí i odezva dětí po návratu, Kdykoli se někdo z vychovatelů objeví, vždy ho uvítají s nadšením. Už teď se těšíme na další spolupráci a nové nápady.

Mgr. Blanka Jandová, ZŠ Karla Čapka, Kodaňská 658/16, Praha 10, [email protected]

 


 

S cestovní kanceláří CK HP sport servis s.r.o. jsem už několikrát absolvovala školu v přírodě. Pan Huňka se vždy snažil vyhovět všem našim požadavků. Jednání s ním byla nekonfliktní, příjemná. Když bylo potřeba, ochotně nám pomohl s dětmi i programem bez požadavků na navýšení ceny. Díky jeho zkušenostem proběhl pobyt bez problému. Materiální zajištění i program pro děti byl vždy na vysoké úrovni.

Mgr. Marie Zapletalová, ZŠ Zlín, Kvítková 4338, Zlín, [email protected]

 


 

Děkujeme moc. Byla to pro nás nejlepší škola v přírodě. A to jsme jich absolvovaly opravdu hodně. Už se těšíme na další. I děti vše hodnotily velmi kladně. Nejvíce se jim líbila bojovka a bazén. Jinak moc děkujeme za fotečky.

Kateřina Nábělková, ZŠ Slovenská 2, Praha 2 Vinohrady, [email protected]

 


 

Lyžařský výcvikový kurz – Karlov pod Praděděm

V letošním roce jsme po dlouhé době změnili lokalitu konání lyžařského kurzu. Novým místem LVZ se stalo horské středisko Karlov pod Pradědem v Jeseníkách. Agentura HP SPORT SERVIS pro nás zajistila ubytování a stravování v hotelu Moravice. Příjemnou změnou byly vícelůžkové pokoje se sociálním zařízením. Hotel leží v klidném místě mimo hlavní silnici obklopený horskou přírodou. Kromě vlastního lyžování měly děti možnost navštívit v odpoledních hodinách blízký hotel Kamzík. V hotelu jsme měli k dispozici každý den bazén i tělocvičnu zdarma. Děti si podle zájmu mohly vybrat, zda budou relaxovat v bazénu, sportovat v tělocvičně nebo odpočívat v domovském hotelu Moravice.

Kromě vlastního lyžování si děti letos mohly poprvé vybrat i výuku snowboardingu vedenou zkušeným lektorem. Lyžařský výcvik probíhal v areálu Pawlín, kam nás denně vozil skibus. Sjezdovka byla vhodná pro začátečníky, pokročilé lyžaře i snowboardisty. Byla denně upravována i přes počáteční nedostatek sněhu. K zázemí sjezdovky patřilo občerstvení, kde si děti mohly odpočinout nebo si koupit něco k pití či jídlu.

Výuka probíhala podle úrovně lyžování od základů až po složitější cviky. Učili jsme se obouvání a nošení lyží, jízdu a zastavení v pluhu, obraty a rozložení rovnováhy na lyžích. Ale také, jak vstát po pádu, jak regulovat rychlost jízdy, jak pomoci kamarádovi v nesnázích… Pokročilí lyžaři trénovali rozdíly ve smýkaném a carvingovém oblouku, postavení lyží v krátkém středním i dlouhém oblouku, skluz a rovnováhu na hranách lyží apod. Do výcviku byly zařazeny také některé hry na lyžích – stíhací jízda, „živý slalom“, házení a chytání předmětů, kdo více vyskočí …

Ve středu odpoledne jsme naplánovali vycházku do okolí. Děti si tak mohly odpočinout od lyžování a nabrat nové síly, prohlédnout si Karlov a blízkou Malou Morávku a také nakoupit nějaké drobnosti v místní samoobsluze.

Ve čtvrtek ráno jsme pokračovali ve výcviku a trénovali na odpolední závody ve slalomu. Atmosféra před závody byla jako každoročně napjatá. Děti si v poledním klidu vyzvedly čísla, pan Huňka nám připravil trať, skibusem jsme se přesunuli na sjezdovku a závody mohly začít. Letos se kromě jednoho lyžaře zúčastnili všichni. Jelo se zkušební kolo a poté vlastní závod.

Poslední večer byl věnován zhodnocení celého kurzu. Byly zveřejněny výsledky závodů a uděleny medaile a ceny za slalom. Další část večera probíhal oblíbený rej masek, který byl moderován panem Huňkou. Poté si děti připravily hry a soutěže, o jejichž organizaci se postaraly samy. Nakonec byl vyhodnocen úklid pokojů.

V pátek ráno jsme si ještě naposledy zalyžovali, vrátili se do hotelu, sbalili věci a hurá za svými blízkými domů.

Přes počáteční rozmary počasí se nakonec ukázalo sluníčko a ani jsme si neuvědomili, jak nám ten „lyžák“ rychle utekl.

Takže Jeseníky, děkujeme!!! Bylo to fajn…

Mgr. Helena Cholková, učitelka ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, [email protected]
PaedDr. Jaromír Macík, zástupce ředitele ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, [email protected]

 


 

V týdnu 6.6. -10.6. 2016 jela naše škola s Vaší společností na školu v přírodě, která probíhala uprostřed Bílých Karpat v hotelu Jelenovská.

Ráda bych tento týden strávený v Kloboukách zhodnotila:

1. ubytování: hotel byl přiměřeně vybaven k ceně zájezdu, velmi oceňuji pěkné koupelny, kladně také hodnotím počet lůžek na pokoji

2. vybavení hotelu: hotel nabízí svým klientům dost prostoru pro mimočasovou činnost

oceňuji čistý a dětem "šitý na míru" bazén (měli jsme možnost 2 návštěv:-)

oceňuji dostačující prostor pro výuku

3. jídlo: bohužel to je jediné, co bych asi trošku vytkla - jedná se hlavně o "chudé" snídaně

jinak dětem velice chutnalo, jídelníček byl sestaven podle mlsných jazýčků dětí :-)

chyběla nám svačinka na odjezd domů (čekala nás 2,5 hodinová cesta domů)

4. program a přístup animátorů: zde bych (kdybych známkovala) dala všem 1****

děti se s animátory okamžitě sžily

pro děti měli připravený pěkný program s námořnickou tematikou

dětem se opravdu plně věnovali

dětmi byli velmi oblíbeni :-)

spolupráce nás učitelek a instruktorů byla, myslím, bezchybná :-)

Velice oceňuji "výplaz" na Pulčinské skály :-)) již během cesty na hotel (hned první den)

5. organizace celé akce: opět nemůžu jinak než opět dát 1****

vše bylo dojednáno včas a srozumitelně ke spokojenosti všech účastněných.

Celkově jsme byli všichni velmi spokojeni a děti odjížděly domů s mnoha novými zážitky .-))

moc děkujeme

Jana Ondračková, vedoucí učitelka ŠvP, [email protected] + paní učitelky a děti ze ZŠ a MŠ El. Krásnohorské 2254, Frýdek-Místek

 


 

Dobrý den, ráda bych poděkovala CK HP sport servis s. r. o. za úžasně strávený týden na Černé hoře v Krkonoších. Pan vedoucí Marcel Huňka a vychovatelé se věnovali dětem se 100% nasazením. Děti byly nadšené, a to je opravdu slabé slovo. Všichni litovali, že škola v přírodě po týdnu skončila. Pevně doufáme, že se opět na další ŠvP setkáme.

Mgr. Veronika Dobišová, učitelka ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10, Strašnice, [email protected]

 


 

Chata Čertovka, Monínec v termínu 22.4.-26.4.2014

ŠvP proběhla podle našeho očekávání, pěkný přístup k dětem ze strany vychovatelů zajištěných agenturou. Program byl pestrý, zajímavý a dětmi kladně ohodnocen. Po zdravotní stránce vše bez problémů. Stravování zajištěno 5x denně s dostatkem pitného režimu. Celkově hodnotíme školu v přírodě jako povedenou.

Andrea Vokůrková ZŠ Filosofská 3, Praha 4 – Braník, [email protected]
Martina Hortová ZŠ Filosofská 3, Praha 4 – Braník [email protected]

 


 

Hodnocení externích vychovatelů při ŠvP na Černé hoře, Krkonoše v termínu 19. – 26.11.2016

Spolupráce s CK HP sport servis s.r.o. byla na vysoké profesionální úrovni. Vychovatelé prokázali schopnost pracovat s věkově rozmanitou skupinou 50 žáků ve věku 7 – 13 let. Program byl po celou dobu promyšlený, dobře připravený a pestrý. Vychovatelé se bez problému začlenili do kolektivu ostatních pedagogů a dobře spolupracovali. Oceňujeme zejména jejich znalost prostředí, ve kterém se škola v přírodě odehrávala. Byli nám velmi nápomocni ve všech organizačních i technických záležitostech Horského hotelu. Vzhledem k jejich znalosti místního personálu velmi oceňujeme zprostředkování komunikace mezi pedagogy a personálem v případě jakýchkoli požadavků.

Hodnocení vypracovala: Mg. Veronika Denková, [email protected], ZŠ Břečťanová, Praha 10

 


 

Děkujeme za přípravu a realizaci úžasné školy v přírodě v překrásné přírodě Krkonoš, termín19. – 24.6.2017. Vhodně vybraný objekt hotel Roxana v Rokytnici nad Jizerou nám poskytl luxus pokojíků se sociálním zařízením. Všechny tři učitelky jsme uvítaly, že každá třída byla ubytovaná na jednom patře. Ocenily jsme hlavně kvalitní kuchyni. Snídaně formou švédských stolů a svačiny s možností výběru různých druhů ovoce a zeleniny. Jakýkoliv problém či naše přání vždy pan Marcel Huňka dojednal s majiteli hotelu v náš prospěch.

Dále oceňujeme kvalitně připravený a vedený program pro děti, který byl hravý, rozvíjel nejen dětskou fantazii, spolupráci, hru, zábavu, ale zaměřoval se i na environmentální výchovu. Bylo velmi příjemné, že se instruktoři věnovali dětem i mimo svůj vytyčený čas a i nám učitelkám byli kdykoliv nápomocni. Program s námi konzultovali a pomáhali nám a vycházeli vstříc i našim potřebám a aktivitám, které jsme potřebovaly

s dětmi uskutečnit. Instruktoři si děti rychle získali svým zájmem o ně. Myslím, že nejvíce ze všeho vypovídá fakt, že děti, ač prvňáci, chtěly na škole v přírodě ještě zůstat a zpětná vazba od rodičů, že děti doma nadšeně o škole v přírodě vyprávěli celý víkend.

S agenturou CK HP sport servis jsme vyjeli už po několikáté a opět předčila naše očekávání.

Děkujeme a těšíme se na další společnou spolupráci.

Monika Hejná, Monika Hejná [email protected], ZŠ Karla Čapka, Praha 10

 


 

Škola v přírodě v Krkonoších, termín 24.-29.4.2017.

Za ZŠ Metelkovo mohu potvrdit jen a jen spokojenost. Výborná komunikace, rychlé jednání, zařizování nad rámec povinností, kvalitní péče o děti jak z hlediska instruktorů, tak z hlediska zdravotníka. Pozitivní a milý přístup, vstřícnost a hlavně spokojení a nadšení žáci, kteří zažili nejlepší školu v přírodě (tlumočím přímo jejich slova).

Ještě jednou velké díky za vše! Mějte se krásně :-)

Helena Bauerová, [email protected], ZŠ Metelkovo náměstí, Teplice

img-loader img-loader img-loader