ZOO ve Vídni a Schönbrunn

  • ZOO ve Vídni a Schönbrunn
  • ZOO ve Vídni a Schönbrunn

Milujete vy a Vaše děti zvířata, nenechte si ujít vidět celosvětově chráněné pandy v nejbližší ZOO v Schönbrunnu. Zoo patří k nejmodernějším a nejlepším zařízením na světě, rozkládá se na 17 hektarech. Zároveň si můžete prohlédnout letní sídlo císařovny Sissy a Marie Terezie.

Program zájezdu

Odjezd v časných ranních hodinách podle nástupních míst. Příjezd do Vídně k zámku Schönbrunn, kde se zároveň nachází i  zoologická zahrada. Zde se můžete rozhodnout jak si rozvrhnete svůj den. Vídeňská ZOO patří zároveň se zámkem mezi světové kulturní dědictví UNESCO. Odehrává se v ní krmení zvířat několikrát za den. Nebo můžete jít po stopách Marie Terezie a projít si kouzelný zámek s audio průvodcem v českém  jazyce, či jen se procházet po nádherných zahradách patřící k zámku. Navečer  je plánován odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

 Orientační ceny vstupů: (pro dospělou osobu): zámek Schönnbrunn, prohlídky s audioprůvodcem: Imperial Tour 14,20 € nebo Grand Tour 17,50 €, Glorietta 3,80 €, Irrgarten a Labyrinth 5,50 €, Zahrada korunního prince 3,80 €, Orangeriegarten 3,80 €.

ZOO ve Vídni celodenní vstupné18,50 € (skupinové vstupné 16,50 €). Děti do 6 let vstupné neplatí. Ostatní děti a mladiství do 19 let platí 9 €.

Doporučené kapesné: cca 30 - 55 €

 
Cena obsahuje
dopravu autobusem služby technického průvodce pojištění CK proti úpadku
Cena neobsahuje
cestovní pojištění vstupy do jednotlivých objektů

1/0 11.07.2018

Kód zájezdu: SCHÖNBRUNN01 Kód termínu: SCHÖNBRUNN0101 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Bez ubytování

Autobusová Schönbrunn

Trasa:Schönbrunn

Zastávky:

Bez stravy

img-loader img-loader img-loader