Interiér a design


Když se řekne interiérový design, tak co si pod tím představíte? Mohli si představí, že to bude stát opravdu hodně peněz. Jenomže tohle není tak úplně pravda. Když si vyberete někoho, kdo není tak drahý a kdo není tak předražený, tak to potom logicky dopadá tak, že vlastně interiérový designér nebude tak drahý, když si třeba seženete někoho v začátku kariéry. Podle mého, kdo teprve začíná, tak potom to dopadá tak, že ceny tohoto začínajícího designéra jsou většinou nízké. Pokud opravdu uvažujete, že byste chtěli něco krásného a designového, podívejte se v první řadě na webové stránky bydesign.cz, tam najdete interiérového designéra z Prahy.

Na webu se dozvíte více informací.

Interiérový designér z Prahy je opravdu populární. Když jsem se koukala já sama na tyto webové stránky, tak jsem se dozvěděla, že tento interiérový designér je velice šikovný. Nemohla jsem od těchto fotografií ani odvrátit zrak. Moje kamarádka řekla, že už také kdysi před lety využila služeb interiérového designéra z Prahy. O tomhle jsem ani nevěděla. Ona se mi s tím ani nesvěřila, proto jsem se zeptala ještě jedné kamarádky, aby mi řekla všechno ohledně ceny a také přístupu tohoto pražského interiérového designéra. Ona mi řekla, že s nimi je nadmíru spokojená a že vůbec nemá žádného špatného slova, kterého by řekla na tohoto designéra z Prahy.

Designér přijde až k vám domů.

Takže podle mého názoru já jsem byla rozhodnuta. S partnerem jsme se dohodli, že si příští rok také objednáme interiérového designéra z Prahy. A proč taky ne? Vždyť to může být opravdu skvělá volba. Já sama jsem si řekla, že když chci mít také doma něco pěkného a nového, tak přeci také dám nějaké peníze za to, že budu investovat do svého designu, do svého interiéru. Partnerovi to naštěstí vůbec nevadilo. Ani mi partner nedal žádné finanční limity, takže tohle mě potěšilo dvojnásob, protože interiérový designér z Prahy mě zaujal na první pohled a chci využít jeho služeb.