Doprava na letiště

K EXOTICKÝM ZÁJEZDŮM NABÍZÍME DOPRAVU NA/Z LETIŠTĚ

Odlétáte na dovolenou, pracovní cestu nebo na sportovní utkání z Prahy, Brna, Bratislavy, Vídně nebo Katowic? A jste rodina nebo skupinka? Není problém. Zajistíme přepravu na/z letiště dle vašeho přání naším mikrobusem VW Caravelle pro 8 osob. Přenechejte tuto starost na nás. Vyzvedneme vás přímo od vašeho domu nebo na smluveném místě, kde řidič vám ochotně pomůže naložit a vyložit zavazadla a vy si můžete užít ničím nerušenou jízdu.

 

ODLÉTÁTE?

Vyzvedneme vás v dohodnutý čas u vás doma, v kanceláři, v hotelu nebo na smluveném místě a dovezeme přímo na dané letiště, přímo k letištní hale. Řidič vám ochotně pomůže naložit a vyložit zavazadla. Během jízdy nebudete rušeni, v klidu si tak užijete začátek dovolené, pracovní cesty ...

 

PŘILETÁTE?

Vyzvedneme vás v dohodnutý čas přímo v příletové hale. Našeho řidiče poznáte podle cedulky s vaším jménem nebo názvem (logem) firmy. Opět vám řidič pomůže se zavazadly. Náročný let nebo den strávený na cestě z dovolené je osobní doprava z letiště na dohodnuté místo určení příjemný luxus, který bezpochyby určitě oceníte.

 

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Stále sledujeme dopravní situaci k letišti a dokážeme rychle reagovat na vzniklé komplikace, abyste se vždy včas dostali do příletové haly. Snažíme se o to, aby vaše dovolená začínala či končila co nejpříjemněji.

 

CENÍK OSOBNÍ PŘEPRAVY

Pro příklad uvádíme nejčastější transfery na letiště mikrobusem VW Caravelle pro 8 osob.

Zlín – Praha – Zlín3 700 Kč/vozidlocca 370 km
Zlín – Vídeň – Zlín2 990 Kč/vozidlocca 250 km
Zlín – Brno – Zlín 2 100 Kč/vozidlocca 100 km
Zlín – Bratislava – Zlín2 500 Kč/vozidlocca 400 km
Zlín – Katowice – Zlín2 700 Kč/vozidlocca 230 km

 

Doplňující informace k ceně:

  • ceny jsou uvedeny za jednu cestu (např. Zlín – Praha – Zlín)
  • v ceně veškeré silniční poplatky
  • ceny jsou bez DPH 21%
  • mezinárodní přeprava je osvobozena od DPH
  • možnost individuální ceny
  • v ceně drobné občerstvení
Náě mikrobus VW Caravelle pro 8 osob

 

O NÁS

Máte rádi spolehlivě odvedenou práci? Práci jako službu, kde se bezesporu cítíte jako zákazníci a kde je o vás příjemně postaráno? Ten pocit zažijete u naší přepravy MARiMAR. Dostat se na místo určení pohodlně a včas je naše priorita. My to víme, proto máme v logu „TRAVEL & FUN“. Nabízíme nejen profesionalitu, ale i dobré ceny.

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.