Reference klientů

Reference klientů

V únoru 2019 jsme absolvovali lyžařskou dovolenou s dětmi v lokalitě Monte Bondone v Itálii. Jednak bych zde rád poděkoval zaměstnancům CK MARiMAR, kteří mě nejen vyhledali a doporučili tento zájezd na základě mých neskromných požadavků, ale velmi ochotně se mnou spolupracovali až do doby odjezdu na celé realizaci zájezdu. Jejich rady a velmi podrobné informace nám vše nesmírně usnadnily. Samotný zájezd byl úžasný, a proto zde chci poděkovat i všem další zaměstnancům CK, kteří se bezvadně v místě pobytu o všechny starali. Díky jejich animátorům byli i naše děti od rána v jednom kole - pestrý program, který jim připravili na nás hluboce zapůsobil. Přes den lyžařská škola, potom bazén, sněhové hrátky, diskotéka, malování, společné večeře atd. Nemělo to chybu, díky.

Petr a Zdena Součkovi + 2 děti, Hradec Králové

______________________________________________________________________________________ 

Chtěla bych vám moc poděkovat za super příměstký taneční tábor v srpnu 2018, Anička byla moc nadšená, vše se jí líbilo – program, organizace, výlety.

Zvláštní poděkování je lektorce Adélce za krásné choreografie a vůbec za celé vedení.

Martina Silná, Štípa 

______________________________________________________________________________________

„Jedu z krásné dovolené, kterou jsem nezažila velmi dlouho. Protože se znám a nevyjádřím slovy osobně poděkování a při odchodu z autobusu už vůbec ne, chci už teď takto poděkovat za to, že existuje taková CK. Za to, že jste taková už „rodina“ a tak dýchá atmosféra celého zájezdu. Mám za Vás radost, že jste se v životě našli. Nejen proto, že jsme dlužni nejednoho panáka, Vás znovu rádi uvidíme. Velké poděkování patří Petrovi, Terce a Danovi (naši skvělí animátoři) a též Míšovi a Kačce (naši báječní řidiči). Vážně jsem takovou pohodu nezažila…velmi dlouho. Děkujeme Marcelátka.“

Dovolím si citovat naši klientku Silvii s rodinou, která s námi cestovala v autobuse a poslala nám – organizátorům (Marcelovi a Marcele) při návratu do ČR sms a nedivte se, to potom ukápne i slza radosti

Děkujeme za úžasnou dovolenou na Hvaru se zábavným programem a příjemnými lidmi. Těšíme se na další akce.

Rodina Radilova

______________________________________________________________________________________

Děkujeme za pěknou dovolenou, oceňujeme dobrou organizaci, příjemný kolektiv a pohodovou atmosféru a skvělý výběr lokality, která vyhovuje pobytu s dětmi. Uvítali bychom příjemnější personál hotelu.

Rodina Novákova

  

 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.