M2 CAMP – classic

2. TÁBOR

  • M2 CAMP – classic

Popis
M2 CAMP je pro všechny, kteří chtějí zažít klasický tábor jako ho všichni známe z dětství. Co na něm zažiješ? Program bude nabytý různorodými aktivitami: spaní pod širákem, výroba příbytku, vaření na ohni, zálesáctví, morseovka a další šifry, noční bojovka, jednoduchý kurz přežití v přírodě, táborák, koupání a samozřejmě závěrečná diskotéka! Při tom všem budou s tebou naši nejzkušenější instruktoři – zálesáci. Nemusíš se bát, KPZku máme. Tak neváhej a přidej se k nám!
 
Termín:25.7. – 1.8. 2020
Ubytování:Rekreační středisko Sever, Mšeno, Kokořínsko  
Cena:5 440 Kč
Věk:7 – 17 let
 
V ceně
Ubytování v Rekreačním středisku Sever, doprava z Prahy, plná penze, zdravotník, aktivity pro děti, odměny, diplomy a další.
 
Stravování
Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.
 
Zdravotní péče
Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.
 
Přihláška
Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na zenisek@marimar.cz  Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 30.4.2020 a uzávěrka plateb 10.5.2020.

Platbu lze provést

  • na účet vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.