M3 CAMP - gamers world

3. TÁBOR

  • M3 CAMP – gamers world – MINERCRAFT survival

Popis
M3 CAMP je pro nadšených hráčů počítačových her. Co tě na něm zažiješ? V průběhu týdne proběhne celotáborová hra, která ti umožní dostat se do světa MINERCRAFT SURVIVAL! Budeme společně bojovat proti krutému nepříteli, naučíme se spolupracovat, stavět přístřešky, obstarávat jídlo a spoustu dalšího. Všechny zážitky budeme natáčet a následně je dáme na YouTUBE a Instagram. Určitě také nepřijdeš o tradiční táborové aktivity – táborák, noční bojovku a hlavně skvělou závěrečnou pařmenskou diskotéku! Tak neváhej a přidej se k nám!
 
Termín2. – 8.8. 2020 (7 dní, 6 nocí)
UbytováníPension Lenoch, Rokytnice nad Jizerou
Cena4 590 Kč
Věk7 – 15 let
 
V ceně
Ubytování v Pensionu Lenoch, doprava z Prahy, plná penze, zdravotník, aktivity pro děti, odměny, diplomy a další.
 
Stravování
Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.
 
Zdravotní péče
Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.
 
Přihláška
Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na zenisek@marimar.cz  Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 30.4.2020 a uzávěrka plateb 10.5.2020.

Platbu lze provést

  • na účet vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.