Pobytové tábory v ČR

Pobytové tábory v ČR

ZIMNÍ TÁBOR PRO DĚTI

Čeká tě týden plný lyžování, zábavy na sněhu a kamarádů na úpatí Javorníků. 

Co všechno můžete zažít na táboře? Čeká vás rozdělení do týmů, lyžování, výroba triček, večerní karneval a nebude chybět ani noční hra.

Termín: 01.03. - 06.03.2020

Místo: chata Javorka, Portáš

Cena: 3 800 Kč

Věk: holky i kluci 6-14 let

V CENĚ JE ZAHRNUTO: Ubytování na chatě Javorka, doprava, plná penze, instruktoři na výuku lyžování a animační program, zdravotník, ativity pro děti, odměny, diplomy a další.

V CENĚ NENÍ ZAHRNUT: skipas

_______________________________________________________

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.

Přihláška

Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na hunka@marimar.cz. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 15.10.2019 a uzávěrka plateb 30.10.2019.

Platbu lze provést:

  • vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČa - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat 

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k činnosti na táboře budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 3 týdny před začátkem pobytu.

 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.