Tábory pobytové v ČR

Potřebujete poradit?
Tábory pobytové v ČR

ZÁLESÁCKÝ A TANEČNÍ TÁBOR

Čeká tě týden plný hudby, her, přírody, zábavy a kamarádů v malebném údolí Vranča na úpatí Javorníků. V dopoledních hodinách budou děti rozděleny do dvou skupin na taneční a zálesácký tábor, v odpoledních hodinách bude probíhat společný program.

Co všechno můžete zažít na tanečním a zálesáckém taboře "BAREVNÁ CESTA ČASEM"? Čeká vás rozdělení do týmů, výroba triček a čelenek, olympijské hry, večerní karneval a nebude chybět ani noční hra.

Termín: 28.07. - 02.08.2019

Místo: hotel Permoník, Nový Hrozenkov

Cena: 3 300 Kč

Věk: holky i kluci 6-14 let

V CENĚ JE ZAHRNUTO: Ubytování v hotelu Permoník, doprava, 5x denně strava, vedoucí, zdravotník, ativity pro děti, celotáborová hra, táborák, odměny, diplomy a další.

____________________________________________________________________________________________

VELKÝ BRADAVICKÝ TURNAJ 

Měl jsi někdy pocit, že je v Tobě něco víc? Myslíš, že máš v sobě kousek magické krve? Chceš konečně zažít, jaké je to být alespoň na chvíli v kouzelnickém světě? Máš jedinečnou šanci. Ještě když v Bradavicích studoval Harry, Ron a Hermiona, vymysleli a založili "Velký bradavický turnaj". Ten má za úkol prověřit obratnost, vytrvalost a inteligenci všech mladých kouzelníků, kteří mají odvahu se turnaje zúčastnit. Během týdne čeká nejen spousta skvělých zážitků, řešení tajemných záhad a zábavných her,, ale vyrobíš si i svou hůlku, zahraješ si famfrpál, uvaříš lektvar a spoustu dalšího. Tak neváhej a přidej se k nám!

Pojeď společně se svými kamarády na tábor plný společných zážitků, nových přátel a hlavně zábavy! Budeš součástí spousty zajímavých a originálních soutěží v krásné a čisté krkonošské přírodě. Po celý týden se bude prolínat celotáborová tématická hra, společně s klasickými táborovými aktivitami a získáváním různých dovedností.

Kdy: 4. - 9. srpna 2019

Věk: 9 - 17 let

Kde: Penzion Lenoch, Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše - v blízkosti lyžařského areálu Studenov. Areál je v krásné čisté přírodě na samém okraji Krkonoš, je plně vybaven pro pořádání škol v přírodě a letních táborů. Centrem areálu je hlavní budova s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, společenskou místností a venkovním grilem. Pension se nachází na samotě v lesnatém údolí, což nabízí ideální prostor pro veškeré táborové i bojové hry a bitvy, hry v přírodě, koupání a výlety.

Cena: 3 950 Kč / dítě

V CENĚ JE ZAHRNUTO: Ubytování v centru Krkonoš, doprava, 5x denně strava, vedoucí, zdravotník, ativity pro děti, celotáborová hra, táborák, odměny, diplomy a další. pozn: odjezd a příjezd je z Prahy.

__________________________________________________________________________________________________

Stravování

Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.

Zdravotní péče

Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.

Přihláška

Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na hunka@marimar.cz. Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 15.5.2019 a uzávěrka plateb 25.5.2019.

Platbu lze provést:

  • vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČa - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat 

Podrobné informace

k táboru s formulářem o bezinfekčnosti, lékařské potvrzení a čestné prohlášení k činnosti na táboře budou zaslány po uhrazení platby a nejpozději 3 týdny před začátkem pobytu.

 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.