Vaše nová pomoc při vašich dnech


Máte své dny a už vás otravuje, jak musíte každou chvíli na záchod jen kvůli špinavé vložce či tamponu? Máme pro vás řešení, které určitě oceníte. Menstruační kalhotky jsou hitem posledních let. Pokud používáte sociální sítě tak jste tento produkt již zaznamenali. Jak vůbec fungují? Díky tomu že vypadají jako klasické spodní prádlo tak tomuto produktu jen tak někdo nevěří, ale to ovšem jen do doby, než sami produkt vyzkouší. Díky hned několika funkčním vrstvám se vám nikdy nestane že byste protekly, takže pokud vám vadí nebo se doslova hnusí vložky a tampony tato možnost pro vás bude naprosto dokonalá.

spodní prádlo

Mezi nejlepší funkce těchto kalhotek patří především: naprosto dokonalá savost, rychlé schnutí tekutin a vyhnete se i nepříjemnému zápachu a jakýmkoliv infekcích, protože vás tyto kalhotky ochrání před výskytem bakterií. Pokud jste na kalhotky jako takové ještě nenarazili, tak jste již alespoň jednou zaslechli název snuggs. Značka Snuggs se věnuje prodeji především menstruačních kalhotek a díky tomu teď patří mezi nejvíce preferované obchody mezi ženami.

kalhotky

Podobně jako u vložek či tamponů i u těchto kalhotek existují hned dvě nejprodávanější varianty a těmi jsou:

  1. Kalhotky určené pro slabou či střední menstruaci
  2. Kalhotky pro silnou menstruaci

Menstruační kalhotky vám vydrží osm až dvanáct hodin a poté je potřeba je vyměnit za nové. Kalhotky poté stačí vyprat podle návodu a poté už jen usušit. Jak je vyprat? Kalhotky můžete prát samotné či s ostatním prádlem ale vždy pouze na 40° C! Za jeden celý den spotřebujete přibližně dvoje až troje kalhotky takže jich ani nemusíte kupovat moc. Cenově se pohybují od 200 Kč do 600 Kč, takže vás to ani nevyjde na x tisíc korun. Kalhotky seženete buď přes internet nebo v jakékoliv drogerii jako je například přímo portál Snuggs nebo klasická kamenná prodejna (Teta či DM a kterýkoliv jiný). Díky dokonalému materiálu vám skvěle padnou a budete se cítit i počas vaší menstruace svěží a fit. Shrnutí: Díky našemu článku už víte vše o tom jak fungují menstruační kalhotky. Kolik stojí a kde je seženete.