Hotel Nympha

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 22 690,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem s výhledem do parku nebo na mořskou stranu a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (jen pro dítě do 12 let v pokojích s výhledem na mořskou stranu). Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, venkovní minerální bazén (u hotelu Lotos), krytý minerální bazén (v hotelu Imperial), dětský koutek, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy (v hotelu Riviera Beach), večerní program šestkrát týdně, dětské diskotéky.
Zdarma: Wi-Fi u recepce a lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, šipky, stolní tenis, boccia, zumba, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, plážový volejbal a fotbal, pravidelná doprava v komplexu, parkoviště.
Za poplatek: internetový kout, tenisový kurt, prádelna.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, výhled moře

Pokoje s balkonem s výhledem do parku nebo na mořskou stranu a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (jen pro dítě do 12 let v pokojích s výhledem na mořskou stranu). Cena od: 22 690,00 Kč / osoba

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v lobby baru od 10:00 do 12:00 h a od 15:00 do 17:00 h (sendviče, zákusky, ovoce), třikrát týdně tematické večeře, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Pomůžeme Vám s dopravou na letiště
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?

Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy