Hotel Nympha

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 22 690,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem s výhledem do parku nebo na mořskou stranu a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (jen pro dítě do 12 let v pokojích s výhledem na mořskou stranu). Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, lobby bar, venkovní minerální bazén (u hotelu Lotos), krytý minerální bazén (v hotelu Imperial), dětský koutek, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy (v hotelu Riviera Beach), večerní program šestkrát týdně, dětské diskotéky.
Zdarma: Wi-Fi u recepce a lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, šipky, stolní tenis, boccia, zumba, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, plážový volejbal a fotbal, pravidelná doprava v komplexu, parkoviště.
Za poplatek: internetový kout, tenisový kurt, prádelna.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, výhled moře

Pokoje s balkonem s výhledem do parku nebo na mořskou stranu a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (jen pro dítě do 12 let v pokojích s výhledem na mořskou stranu). Cena od: 22 690,00 Kč / osoba

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v lobby baru od 10:00 do 12:00 h a od 15:00 do 17:00 h (sendviče, zákusky, ovoce), třikrát týdně tematické večeře, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?
Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy