Hledáte ty nejlepší šaty?


Při výběru šatů je dobré nespěchat, ale je potřeba jejich výběr nenechávat na poslední chvíli. Svateb se každý rok během hlavní svatební sezony odehraje spousta, a tak je poptávka opravdu vysoká. Každá nevěsta má naštěstí jinou představu o šatech, ale některé nevěsty mohou chtít v podstatě stejný styl, a to jsou například krajkové svatební šaty. Krajka je látka, která se u šití svatebních šatů používá opravdu hodně, takže je u nevěst celkem populární.

nevěsta a ženich

S ramínky i bez nich
Při výběru šatů je potřeba vybrat si vhodný butik či salon, kde je velký výběr šatů a také zkušený a ochotný personál, který vám pomůže vaše šaty najít a vyzkoušet. Každá zkouška šatů by měla ukázat, které šaty jsou pro vás vhodné a které nikoliv. Jde o to, aby vám šaty padly naprosto dokonale. Je proto potřeba vzít v potaz vaši postavu. Ne každá žena se může chlubit konfekční postavou, na kterou padnou všechny šaty. Je nutné vybírat střih podle postavy – někdo je vysoký, někdo má širší ramena a podobně. Aby se nevěsta ve svůj velký den cítila skvěle, je potřeba vybrat šaty, které skryjí nedostatky a vyzdvihnou přednosti.

nevěsta závoj

V našem salonu najdete to nejlepší ze svatebních šatů. Protože je náš druhý salon v Paříži, je vám asi jasné, že naše šaty patří mezi špičku. V nabídce máme všechny možné druhy šatů. Svoje šaty tady najde každá nevěsta – ta co hledá kratší jemné šaty, ta co hledá klasiku, i ta co hledá něco extravagantního. Šaty běžte shánět co nejdříve, protože s ohledem na různé typy postav je možné, že správnou velikost budete hledat déle, případně se šaty budou muset upravit na míru.

Nic se vám nelíbilo?
Chodí k nám i nevěsty, které si u nás žádné šaty nevybraly. Jsme samozřejmě připraveni i na tuto možnost a tak nabízíme i variantu vytvoření individuálního návrhu. I v tomto případě je však třeba počítat s tím, že jejich ušití chvíli zabere.