Z bytu do domu


Většina mladých lidí touží po životě v rodinném domě. Problém je v tom, že si jej málokdo může hned po dokončení školy a opuštění rodičů dovolit. V současné době mladí lidí bydlí s rodiči zhruba do třiceti let, protože teprve v tomto věku mají nějaký naspořený základ pro to, aby jim banka poskytla hypotéku na koupi nebo rekonstrukci domu. Většina lidí touží po rodinném domě, protože právě rodinný dům poskytuje vyšší komfort bydlení a soukromí.

maketa domu

Když už si máte vybrat bydlení, bude vás zajímat, zda si opravit starší dům a nebo si postavit nový. Většina lidí má jasno – a zvolí novostavbu. Rekonstrukce staršího domu je vhodná hlavně v případě že jde například o dům po prarodičích a můžete na opravy čerpat nově spuštěné dotace a nebo jde o objekt s historickou hodnotou. V mnoha případech je rekonstrukce složitá a finančně a časově náročná, což jsou hlavní důvody, proč vedou právě novostavby.

Klasickým bungalovům z devadesátých let odzvonilo
Balustrády a okázalé balkony byly doménou starších typů bungalovů. I v bydlení se můžeme setkávat s novými trendy, a v současné době jsou populární především netradiční typy domů. Jedním z nich je bungalov do tvaru l Enerdomy
, který je na první pohled jiný než ostatní domy. Jestli se vám líbí a chtěli byste v něm bydlet, budete si muset sehnat pozemek. O všechno ostatní se můžeme postarat my. Nabízíme nejen výstavbu zděného domu nebo dřevostavby, ale dokážeme obstarat i stavební povolení.

dům dřevostavba

Proč stavět na klíč?
Stavba na klíč má tu výhodu, že si vyberete dům který se vám líbí, koupíte si pozemek, a ve sjednaném termínu budete v rukách držet klíče. Je to jednoduché a efektivní řešení pro ty, kteří si netroufnou na stavbu svépomocí a do rekonstrukce se také pouštět nechtějí. Prohlédněte si katalog a vyberte si i vy svůj nový domov, ve kterém ještě letos můžete bydlet.