Kde využít tesařské vruty do dřeva


Tesařské vruty do dřeva Quadrofixing jsou jedním ze stavebních komponent, s nimiž lze vytvářet bezpočet výrobků. Mohli bychom si tu připomenout některé z nich, kde je využijete.

Pergola – pergoly se staví pro okrasu a mají i svou užitnou hodnotu. Se zahradním nábytkem tvoří pomyslné prodloužení obytného prostoru a vytváří potřebné zázemí pro pobyt ve venkovním prostředí zahrady. Na pergoly často navazují okrasné trávníky, keře a skalničky, a jsou-li vyrobeny ze dřeva, vytváří harmonický soulad se stavebními prvky rodinného domu.

altán v létě

Altán – zahradní altány jsou další možností, jak zútulnit zahradu a využít tamní prostředí pro relaxaci a uvolnění mysli. Altán je jedním z nejsilnějších antistresů a v dnešní době je každý antistres, jež máme k dispozici, více než vhodný. Altány milují i děti, rády si tu hrají, a my, dospělí sem můžeme přivést i svou návštěvu.

altán v zimě

Oplocení – oplotit pozemek je samozřejmostí, a samozřejmé je také naše rozhodnutí, čím a jak jej oplotit. Může to být betonový plot anebo pletivo, a samozřejmě také klasika – dřevěné plaňky. Ploty ze dřeva mají podstatnou výhodu – jsou velmi působivé a atraktivní, i když se o ně musíme starat a tu a tam plot obrousit a opatřit nátěrem. K výstavbě dřevěného plotu využijete tesařské či konstrukční vruty například z nerezové oceli.

Garážové stání – vybudovat garáž je přece jen náročnější, než volba garážového stání z masivní dřevěné konstrukce. V zásadě ani garáž nepotřebujete, protože vůz postačí pouze ukrýt před slunečními paprsky, deštěm, sněžením a větrem, a k tomu garážová stání poslouží naprosto perfektně. Na výstavbu garážového stání si troufne kdejaký kutil a nepotřebujete k tomu ani stavební firmu. Nejdůležitější jsou betonové základy pro svislé sloupky, aby byla stavba stabilní, navíc lze využít nosnou zeď objektu jako oporu pro většinu samotné konstrukce.