Příchutě liquidů Monkey liquids


Monkey liquids je česká značka, kterou vede Opičák Štěpán. Značka funguje již od roku 2017, a od té doby se dostala do podvědomí vaperů pro své příchutě shake and vape, které si zakládají na kvalitních surovinách a vynikajících příchutích. V černých lahvičkách se vždy nachází 12 ml koncentrátu, který si poté dolijete bází, a případně přidáte i nikotinový booster v libovolné síle. Značka se postupně rozšiřovala, a nyní si můžeme užít opravdu širokého výběru nejrůznějších příchutí. Pojďme se na ty nejzajímavější podívat a přiblížit si, jak chutnají a jaké jsou jejich chutě.

cheesecake

Seržant

Jedna z nejoblíbenějších příchutí od značky Monkey liquids. Jedná se o dokonalé spojení dezertu a čerstvého ovoce. Konkrétně cheesecake, na sušenkovém základě, s jemným tvarohovým krémem. Ten doplňuje chuť karamelu a bobulovité ovoce, borůvky, jahody, maliny.

Monkey Sperm

Liquid s velmi zajímavým názvem, a ještě zajímavější příchutí. V této příchutí se totiž skrývá lehce nakyslý řecký jogurt, který je doplněn opět o dávku čerstvého ovoce. V tomto případě se jedná o chuť manga a citrusových plodů. Pokud máte rádi jogurtové příchutě, tuto si naprosto zamilujete.

ovoce

Cindou

Máte rádi tradiční trdelník, který si koupíte na vánočních trzích? Spojení měkkoučkého a na povrchu křupavého těsta, které je zasypáno cukrem a skořicí? Tak právě pro vás je tento liquid. Po zaležení ucítíte věrnou chuť vánočního trdelníku, která vás naprosto dostane.

Lemon Ball

Výborná a osvěžující chuť pro ty, kteří nemají rádi příliš sladké liquidy a preferují něco ovocnějšího. Tento mix borůvek a kyselého, čerstvého citrónu vás naprosto dostane. V závěru potěší liquid ty, kteří mají rádi chladivé příchutě, protože je zde i lehký cooling. Tuto příchuť si zamilují všichni fanoušci ovocných příchutí. Příchutě Monkey Liquids seženete na vape shopu E-cigo.