Klid a pohoda na Malé Morávce


Klid, pohoda, lenošení. Navíc výlety přírodou a pohodové večery v kruhu rodiny nebo přátel. Ideální dovolená. Levné ubytování Malá Morávka vám ho poskytne v zimě i v létě, nebo klidně na podzim. V Jeseníkách to prostě žije celoročně a každé období může nabídnout své specifické výhody. Třeba v zimě lyžovačku. Středisko Čerťák je vhodné i pro děti, nemusí se bát příkrých svahů a za týdenní pobyt se naučí lyžovat. Navíc nehrozí žádné davy turistů Ty se kumulují v těch nejvyhlášenějších lyžařských centrech, protože jdou po stereotypech a nehledají nové možnosti.

ubytování

Klíčovou výhodou je ovšem ubytování. Pohodlné, klidné a v čistém ovzduší. Balzám na nervy, kde užijete pohodu a klidný spánek na zdravotních matracích a polštářích. Apartmány jsou nově vybavené a nechybí jim vůbec nic. Najdete zde kávovar, toustovač i vysoušeč lyžařské obuvi. Večer si můžete zahrát nějakou společenskou hru z místní nabídky, nebo si pustit Netflix. Prostě dovolená jak má být. Od každého něco. Tak skvělé ubytování se vším pohodlím jen tak neseženete. Věřte. Jde o velice zajímavou a omezenou nabídku s místy, která se rychle plní. Pokud váháte kam vyrazit ve větší skupině, je ideální zajednat okamžitě, protože ve vámi zvoleném termínu už nemuselo být tolik volných míst.

Malá Morávka

Čím větší parta přátel, tím víc je nutná včasná rezervace. Pokud se chcete mít jako v bavlnce a užít si při tom kouzelné zimní atmosféry, tak na nic nečekejte a pobyt rovnou zarezervujte. K lyžování se vám totiž nenabízí jen středisko Čerťák, které je primárně určené spíše dětem, ale také střediska plně vyhovující dospělým a zdatným lyžařům, Jedná se především o Skiareál Karlov a Kopřivná. Tam si zalyžuje každý, včetně těch nejzkušenějších sjezdařů. Mimo to je pochopitelně možné vyrazit na běžky, nebo na za zimní turistikou. Večery ve společenské místnosti s přáteli a děti hrající si ve vybavené herničce. Prostě pohoda a klídek.