Malé efektivní skleníky


Vypěstovat si vlastní zeleninu, to je skutečně poklad. Je daleko chutnější než kupovaná, a i jinak voní a chutná. Jenomže ne každý má tu možnost se pustit do zahradničení, protože nemá vlastní zahrádku. A ten, kdo například zahrádku má tak po několika nepříjemných zážitcích s nepříznivým počasím se soustředí jen na pěstování takových druhů zeleniny, které dokáží obstát. Ono to jde ale i jinak a vaše sadba se vám bude dařit za každých podmínek. Stačí si pořídit skleník. Pokud máte skutečně málo místa na svém pozemku, tak to nevadí, můžete si u nás objednat zcela malý skleník. I malá vlastní úroda potěší.

polykarbonátový skleník

Jaké skleníky u nás zakoupíte

Vzhledem k tomu, že jsme česká firma, tak budou zaručeně české a kvalitní skleníky, jelikož je nám jasné, že si ho nekupujete každý rok, ale musí zkrátka něco vydržet. Navíc výrobou se zabýváme přes třicet let, tudíž propojujeme naše zkušenosti s moderními prvky. To znamená s novějšími a efektivnějšími materiály, než kdysi bývali, a přece jenom s lepší technologií. Doplňky si u nás můžete zakoupit podle vlastního uvážení a celkově si u nás lze sestavit specifické požadavky. Objednaný a zakoupený skleník vám dovezeme zdarma na místo určení, a pokud se nebudete cítit na jeho montáž, tak si ji rovnou můžete objednat společně s vaším novým zahradním společníkem.

skleník ze skla

Výhody našich skleníků

U nás je v podstatě jedno, jak velký si zakoupíte skleník, protože všechny naše typy skleníků se dají o 0,5 metru prodlužovat podle vaší potřeby. Klidně si můžete zakoupit nejmenší skleník, který lze vyrobit. Poté ho lze prodloužit, o kolik metrů budete chtít, a v podstatě vám to umožní volný prostor na pozemku. Naše skleníky vždy vyrábíme s bytelnou konstrukcí nosných částí, kdy pozinkovaná konstrukce je o síle 1,5 – 3 mm, to rozhoduje samotné zatížení jednotlivých částí. Podle vlastního uvážení si poté můžete zvolit materiál na výplně, buď klasické sklo, nebo polykarbonát. Rádi vám samozřejmě s výběrem pomůžeme.