Ostraha pro váš majetek


Máte pojištěnou nemovitost?
Máte rodinný dům nebo byt? Pak byste určitě měli mít pojistku na následující věci:

  • Vloupání a krádež
  • Živelné pohromy
  • Vandalismus
  • Požár
  • Závady na elektroinstalaci/plynu
  • Poškození domácnosti
  • A mnoho dalšího

kamera bezpečnost

I když pojišťovny nemají dobrou pověst, je dobré pojištění mít. V případě že se něco stane, získáte v případě správně nastavené pojistky pojistné plnění, které vám pomůže pokrýt náklady s obnovou bydlení. Většinou jde o částky ve statisících a milionech a roční pojistné vás vyjde v poměru s plněním na pár korun. Je potřeba si najít dobrou pojišťovnu a hlavně mít v pojistné smlouvě jasně uvedeno co nejvíc případů, na které se pojištění vztahuje. Jedním z nich jsou poškození domácnosti které vznikly s vloupáním. Pojistka vám pokryje také nákup nových věcí, které vám byly odcizeny.
Pojistka je vám ale bez dostatečného zabezpečení k ničemu.

bezpečnostní kamera

Jedním z nejlepších způsobů jak ochránit svůj majetek před nezvanými návštěvami je použití alarmu, který může v případě nutnosti sám přivolat i Policii. Dalším způsobem který vám může pomoct zloděje odradit, jsou kamery. Kvalitní kamerový systém s dostatečným rozlišením obrazu, vysokým rozlišením a nočním viděním může pomoct k objasnění krádeže. Když budete mít záznamy z kamer, můžete je poskytnout Policii a navíc můžete mít i důkaz pro pojišťovnu. Pokud hledáte kdo vám nainstaluje ip kamery v Brně, obraťte se na nás.

Nejen alarm a kamery vám mohou pomoct. Ideální je zkombinovat více zabezpečovacích zařízení a mít tak vyšší šanci že váš dům odolá případnému zloději. Pokud máte například chatu, je dobré do ní nainstalovat i mříže do dveří a oken. Čím více zabezpečovacích prvků budete mít, tím menší bude šance, že se dočkáte krádeže. Nedávejte šanci zlodějům a snižte riziko trestného činu na vašem majetku na minimum. S námi se vám to podaří, připravíme pro vás řešení na míru.