Uspořádejte narozeninovou oslavu trochu jinak


Kdo slaví narozeniny nebo chce oslavit jiné důležité životní mezníky v letním období, má možnost pojmout tyto události v poněkud odlišné podobě, která by měla alespoň pootevřít lidské nitro a tím pádem poskytnout více zábavy a rozkoše. Uskutečnitelné je to zejména tam, kde máte možnost nabídnout k oslavě venkovní poklidné prostředí s kvetoucí vegetací a mimo jiné i s bazénem.

venkovní bazén

Plavky a ručník s sebou

Lidé jsou zvyklí oblékat pro různé slavnostní chvíle to nejlepší, co mají ve svém šatníku s ohledem na společenské konvence, a tak se stává, že se na vaší zahradě všichni sejdete v košilích s kravatou, ve společenské obuvi, v letních dámských šatech nebo v kostýmu. Bude to sice působit nažehleně a noblesně, ale zároveň příliš upjatě a stroze.

posezení u bazénu

Změna k lepšímu je přitom velmi jednoduchá, stačí na pozvánku na zahradní párty natisknout větu: „Plavky s sebou“ s vysvětlujícím dodatkem, který dá každému jasně najevo, že půjde o oslavu neformální, pohodovou, kde půjde o to umožnit co nejvíce volnosti a pohodlí. U bazénu můžete mít nachystané různé hračky a sportovní potřeby, například míče, házecí disky, stříkací pistole a plovoucí předměty, s nimiž si tu užijete spoustu legrace. Lidé se v plavkách také nechovají příliš nadřazeně, protože je tu každý polonahý, tedy v takové podobě, v jaké bylo jeho tělo stvořeno.

Nezapomínejte na hygienu

Koupání v bazénu bude mít patřičnou úroveň jen tehdy, budete-li dodržovat základní hygienická pravidla. K nim patří zejména sprchování před vstupem do vody a pro tyto účely báječně poslouží venkovní solární sprcha k bazénu. Může být nainstalovaná napevno, anebo půjde o přenosné zařízení s kuželovým zásobníkem vody, jež slouží zároveň jako podstavec. Přenosné sprchy lze spolu se zahradní hadicí přenášet na místa, kde svítí Slunce, a tím zajistíte lepší optimalizaci ohřevu vody v nádržce.