Informace pro ředitele a učitele

Potřebujete poradit?

Pro MŠ, ZŠ, SŠ nabízíme služby při školách v přírodě s animačním programem, školách v přírodě s výukou plavání, poznávacích zájezdech, cyklopobytech, adaptačních a lyžařských kurzech v ČR i zahraničí.

 

Nabízíme:

 1. realizace odpoledních a večerních animačních programů (ŠvP)
 2. výuku plavání instruktory CK s licencí (ŠvP s výukou plavání)
 3. výuku lyžování a snowboardingu instruktory CK s licencí (lyžařské kurzy)
 4. u každé školní akce v ČR je k dispozici osobní vozidlo cestovní kanceláře MARiMAR s.r.o. pro případný převoz dítěte ke zdravotnímu ošetření a zpět
 5. u každé školní akce v ČR je k dispozici delegát MARiMAR s.r.o.
 6. vychovatele na dozor žáků
 7. zdravotní dohled s licencí včetně vlastní lékárničky dle platných předpisů
 8. noční hlídání žáků
 9. materiální zabezpečení potřebné k zajištění různých školních akcí
 10. autobusovou dopravu včetně přívěsného vozíku na kola (cyklopobyty)

 

Zajistíme Vám služby a přístup, které rozhodně nejsou v českém školství obvyklé

Zajistíme a nachystáme za Vás učitele veškeré potřebné podklady a služby pro daný pobyt dle platných předpisů

V případě minimálně 45 platících osob předáme Vaší škole (pedagogogům) finanční nebo hmotný sponzorský dar (dle výběru školy) ve výši 5 000–10 000 Kč. Výše daru je závislá na místě pobytu, počtu platících osob, délce pobytu a ostatních službách. Pokud pojede 2 x 45 platících osob, sponzorský dar bude 2 x 5 000–10 000 Kč.

Pomoc učitelům při organizaci školních pobytů

Důležitou součástí školních pobytů  je také její organizační stránka. Rádi Vám s ní pomůžeme… Jak?

 • Připravíme pro rodiče předběžné oznámení o konání akce formou zájemky/návratky s přihláškou (slouží k informovanosti o počtu dětí, které mají zájem o účast na ŠvP, lyžařské kurzy, adaptační pobyty … atd.)
 • Vám učitelům dodáme potřebné předtištěné formuláře k dané akci: přihlášku, bezinfekčnost, potvrzení ošetřujícího lékaře dítěte, prohlášení zákonných zástupců dítěte, doporučený seznam věcí, praktické rady rodičům…atd.
 • Pomůžeme v součinnosti s Vámi učiteli naplánovat schůzky s rodiči, kde představíme organizaci dané akce a mohou se na vše zeptat.
 • Oznámení na Krajskou hygienickou stanici ve Vašem městě
 • Oznámení na nejbližší lékařskou službu pořádání školní akce
 • Zajištění součinnostně odvozu žáka ke zdravotnímu ošetření a zpět
 • Zajištění luxusní autobusové dopravy, komunikace s dopravcem (zajištění času přistavení, příjezdů a odjezdů, konečná fakturace)
 • Možnost návrhu diplomů pro žáky, bodování pořádku, jídelníček
 • Vytvoření nástěnky se všemi potřebnými informacemi pro žáky (např.: název akce, bodování pořádku pokojů, hodinový režim dne, aktualizovaný program na daný den … atd.)

 

Ubytování

 • Zarezervujeme písemnou objednávkou Vámi vybrané ubytovací zařízení
 • Komunikujeme za Vás s ubytovacím zařízením (rozpis jednotlivých pokojů, sestavení vhodného jídelníčku – zajištění bezlepkové diety … atd., zajištění pronájmu salónků, sportovišť, bazénu a jiné potřebné organizační záležitosti včetně konečné fakturace a další služby)
 • Každé námi nabízené středisko je vhodné pro tento typ dětské rekreace a splňuje hygienické normy a předpisy

 

Doprava

 • Spolupracujeme se smluvními dopravci po celé ČR. Autobusy jsou vybaveny klimatizací, videem, WC a dostatečnými prostory pro zavazadla. Pro cyklopobyty zajistíme i přívěsný vozík na potřebný počet kol. Vždy přistavení autobusu dle počtu osob (autobusy, minibusy) a bezproblémové zajištění času přistavení, příjezdů, odjezdů…atd.

 

Stravování

 • U školních pobytů je zajištěno: u MŠ a I. stupně ZŠ - 5x denně strava (3 hlavní jídla a 2 svačinky), u II. stupně ZŠ a SŠ – 3x denně strava, pro všechny pitný režim po celý den. V případě celodenního výletu zajištění balíčků na cestu.

 

Prostory pro výuku - učebny

 • V každém středisku jsou vhodné učebny k dopolední výuce. Ve většině středisek je k dispozici dataprojektor, CD i DVD přehrávač, televize…atd. V případě nepřízně počasí slouží tyto učebny k různým tvořivým i zábavným aktivitám.

 

Vychovatelé, instruktoři-animátoři, instruktoři plavání, ski/snb instruktoři

 • Při výběru vychovatelů-instruktorů k realizaci programu, výuku plavání, lyžování, snowboardu klademe velký důraz na jejich výběr. Všichni instruktoři prošli našimi letními i zimními tábory, pobyty pro rodiče s dětmi nebo jsou členy naší lyžařské školy a mají tedy zkušenosti práce s dětmi. Na každé akci dohlíží na jejich činnost hlavní vychovatel. Každý vychovatel-instruktor zodpovídá za svěřenou skupinu dětí v dohodnutých časech, organizuje a vede program pro děti, dohlíží nad dětmi v dodržování bezpečnosti při hrách, dohodnutých pravidlech dané akce, vede konzultace s hlavním vychovatelem a učitelem … atd.

 

Zdravotní dohled

 • V případě předešlé dohody se školou nabízíme na těchto školních akcí zajištění kvalifikovaného zdravotníka, který má plně vybavenou lékárničku, k dispozici ošetřovnu/marodku. U odjezdu na školní akci je osobně přítomen a v součinnosti s hlavním učitelem přebírá léky od rodičů s někdy potřebným komentářem. Na akci dohlíží na zdravotní stav dětí, vydává dětem léky, vyhlašuje preventivní opatření, pečuje a zodpovídá za nemocné děti, organizuje výjezdy k lékaři, odsouhlasuje a dohlíží na dodržování jídelníčku, v součinnosti s hlavním učitelem komunikuje s případnou kontrolou z Krajské hygienické stanice … atd.

 

Noční služba

 • V případě předešlé dohody se školou nabízíme na těchto školních akcí zajištění noční služby a to v době od večerky do budíčku. Tento dozor nad dětmi je svěřen nočnímu vychovateli, který tak zodpovídá za klid a bezpečí ve středisku.

 

Co vše je v ceně

 • U ŠvP cena zahrnuje: ubytování na požadované dny, 5x denně jídlo (MŠ a I. stupeň ZŠ), pitný režim po celý den (ostatní dle dohody).
 • U LVK v ČR cena zahrnuje: ubytování na požadované dny, 3x denně jídlo (II. stupeň ZŠ a SŠ), pitný režim po celý den. Zdarma skibus od ubytovacího zařízení ke sjezdovkám (pokud je k dispozici). Skipas není v ceně, jelikož každý žák má jinou výkonnost a tudíž projede na vlecích jinou částku, ostatní dle dohody.
 • U LVK v Rakousku cena zahrnuje: ubytování a skipas na požadované dny, doprava (pojištění, strava dle dohody)
 • U některých ŠvP a LVK v ČR je v ceně krytý bazén a tělocvična
 • Možno po domluvě zajistit žákům v blízkosti krytý bazén nebo tělocvičny (pokud není v ubytovacím objektu), výlet či besedu
 • Pro učitele ubytování i stravování zdarma - na každých 15 dětí jeden pedagogický doprovod během ŠvP, adaptační kurzy a LVK (NOVĚ: jedná se i o školní lyžařské kurzy v rakouských Alpách, Itálii).
 • Jestliže přivezete ze školy alespoň 80-90 dětí, uspořádáme jen pro Vás jednou týdně raut s nápoji a občerstvením zdarma.

Nedílnou součástí naší kompletní nabídky celoročních pobytů pro děti je ŠvP, školní lyžařské a adaptační kurzy, školní výlety, zájezdy pro učitelský sbor, poznávací naučné zahraniční zájezdy, cyklopobyty v ČR i v Rakousku…atd.
Jelikož máme svou vlastní lyžařskou školu a pořádáme dětské tábory, známe tuto problematiku velmi dobře, a proto bychom Vám chtěli nabídnout zajištění těchto školních akcí v námi odzkoušených rekreačních střediscích vhodných pro tento typ dětské rekreace jak po stránce ubytovací, tak i po stránce výukové.
Také nabízíme školení lyžařských instruktorů naší dceřinou organizací HP sport servis – centrum volného času, z.s., která je akreditovaným vzdělávacím zařízení MŠMT ČR a vedená pod č.j.: 116/2015-50. Školíme lyžařské licence: Kvalifikační i prolongační (doškolovací) kurzy „Instruktor základního nebo školního lyžování“.

 

Proč děláme pobyty pro děti? Jednoduše …

... rozzářené dětské oči jsou tím, co nás vždycky dokáže pořádně zahřát u srdce a přesvědčit nás o tom, že děláme dobrou práci.
Dobrou práci pro děti v našem okolí. Práci, jejíž výsledky nejsou někdy hned vidět. Nejsou vidět ani za týden, ani za rok.
Vlastně to není ani práce - je to poslání ...

 

Nabízíme poctivou práci při organizování Vašich pobytů

MARiMAR s.r.o.
Marcel Huňka
Sídlo: Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3
Korespondenční adresa: Dřevnická 549, 760 01, Zlín
Tel.: + 420 603 552 628 (NONSTOP)
E-mail: hunka@marimar.cz

 

Lyžařské kurzy pro školy v ČR i v Rakousku a Itálii, školy v přírodě s programem, školní výlety,
škola lyžování a snowboardingu, školení lyžařských instruktorů, pobyty pro rodiny s dětmi v ČR i v zahraničí
Cestujeme s úsměvem 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.

Betaverze