Skleníky, které vám budou sloužit dlouhá léta


Když se o slovo přihlásí jaro, tak to začnou svrbět ruce zahradníků a milovníků práce s půdou. Začnou se připravovat na sezónu, která je nyní čeká. Připravit záhony, semínka a vše uklidit. Samozřejmě na jaře je daleko více práce a klidně k tomu může ještě přibýt stavba skleníku. Kdo ho totiž má, tak si rozhodně nemůže stěžovat na kvalitní úrodu, protože neexistuje nic lepšího, než právě tyto skleníky, na které je počasí doslova krátké. Ačkoliv i v tomto případě musíme být přesní. Aby takový skleník vydržel veškerou nepřízeň počasí, tak musí být vyrobený z kvalitního materiálu. Některé skleníky, které jsou z polykarbonátu, mají příliš slabé desky, které nevydrží ani první větrný nápor. Pokud skutečně chcete vsadit na kvalitu, poté se rozhodněte pro českou výrobu těchto skleníků.

polykarbonátový skleník

Do českých podmínek jedině české skleníky

Patříme mezi společnosti, které se již desítky let zabývají výrobou skleníků. Prošli jsme poměrně dlouhou cestu a rozhodně se nebráníme moderní technologii, která přináší značné výhody. V současné době již totiž není problém si zakoupit nejen skleněný skleník, ale rovněž i polykarbonátový, který je mnohem lehčí a také poskytne skvělé zázemí pro vaši úrodu. Nabízíme celou řadu těchto skleníků a vy si dokonce můžete sami zvolit, který byste preferovali. Polykarbonátový skleník skleniky.eu vám vyrobíme přesně na míru.

skleník polykarbonát

Naše skleníky

Našim klientům dodáváme kvalitní skleníky s bytelnou konstrukcí a rovněž jim nabízíme i další doplňky, které ocení. Když se pozorně podíváte na skleníky, tak si můžete rovněž všimnout odlišného větrání, které je od hřebene skleníku. Osvědčilo se nám to jako efektivnější způsob výměny vzduchu. Pokud si zakoupíte skleník od nás, tak vám ho dovezeme na místo určení zdarma a buď si ho místě smontujete sami, nebo se můžete s námi domluvit na jeho montáži.