O nás

O nás

Cestovní kancelář MARiMAR s.r.o.

Zájezdy pro naše klienty v tuzemsku i do zahraničí nabízíme více jak 16 let. Cestovní kancelář CK MARiMAR byla založena na základě platného oprávnění k provozování činnosti cestovní kanceláře vydaného příslušnými orgány ČR. CK začalo nabízet celoroční pobytové a poznávací zájezdy do Itálie, Chorvatska a ČR a na základě zájmu využívají klienti tyto zájezdy dodnes. Rozšířením cestovní kanceláře o další provozovnu ve Zlíně jsme blíž k novým klientům na celé Moravě.

Cestovní kancelář se zaměřuje hlavně na zájezdy k moři, lyžařské zájezdy do Alp a exotické zájezdy. Mimo hlavní sezónu pořádá cestovní kancelář různé poznávací zájezdy (Vídeň, Salzburg, Budapešť, Krakov), zájezdy do termálů, krátkodobé turistické a cyklistické zájezdy do Rakouska a Itálie. Skupinové zájezdy mají v cestovní kanceláři také své jisté místo. Klienti z řad škol, sportovních klubů a dalších zájmových organizací využívají nabídku zájezdů s animačními programy a zimní zájezdy s výukou lyžování a snowboardingu.

V cestovní kanceláři velmi dbáme na kvalitu poskytovaných služeb. Díky kvalitně poskytovaných služeb při nabízených zájezdech rozšiřujeme portfolio zájezdů o další destinace.

Velmi si vážíme našich klientů, a proto připravujeme veškeré zájezdy na základě jejich potřeb. Vybíráme vhodné ubytování pro rodiny s malými dětmi, pro více početné rodiny, skupiny nebo pro naše seniory.

Pojištění proti úpadku má CK sjednáno u pojišťovny ČPP.

MARiMAR s.r.o., cestovní kancelář

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.