Adaptační kurzy

Adaptační kurzy

 

 

 

Dobrý den,

Děkujeme za váš zájem o spolupráci.

Společnost MARiMAR s.r.o. charakterizuje široký záběr aktivit a jeden sjednocující prvek. Zážitek.

Vždy se snažíme vytvořit projekt, který kopíruje specifika zadavatele a formou zážitku pohltí účastníky po celou dobu konání akce. Aktivita střídá aktivitu a prostor na lenošení u nás nemá šanci.

„Šikana, arogance, stres, nové prostředí,

absence společných prožitků, absence spolupráce,

změna systému, nárůst omezení.“

Dílčí výčet důvodů pro realizaci adaptačních kurzů zdaleka nepokrývá možné spektrum.

Po dlouholetých zkušenostech víme, že realizace těchto kurzů má pozitivní dopad na kolektiv, ve kterém se dlouhodoběji realizují.

S každým klientem definujeme cíle adaptačního kurzu a zpracovaný program si odsouhlasíme. Respektujeme specifické požadavky na průběh adaptačního kurzu. Ať se již jedná o integraci nových žáků, vzájemný respekt mezi spolužáky, adaptaci na náročnější podmínky či v této době nové a specifické změny. Častým cílem adaptačních kurzů je i téma vzájemného poznání kolektivu, typicky při přechodu na 2. stupeň ZŠ nebo nástupu do 1. ročníku středních škol.

Za dobu působení společnosti MARiMAR, v oblasti zážitkové pedagogiky, jsme získali nejen bohaté zkušenosti, ale celou řadu poděkování a kladných referencí. Nejvyšším oceněním je pro nás návrat klientů, vedení škol, které naši práci znají a spolupracujeme dlouhodobě.

Bohaté zkušenosti z realizovaných volnočasových aktivit, škol v přírodě, adaptačních kurzů, lyžařských kurzů, cyklopobytů, školních pobytů u moře jsou podloženy vědomostmi a znalostmi našich lektorů, a především jejich nadšení pro danou oblast. Zásadní pro kvalitu programu je však odborné vysokoškolské vzdělání týmu, které pokrývá nejen zážitkový obsah, ale i znalosti z oblasti psychologie, anatomie či pedagogiky.

Společnost MARiMAR disponuje sehraným, kvalifikovaným a dlouhodobě spolupracujícím týmem.

Díky tomuto unikátnímu spojení vytváříme z běžných školních pobytů nezapomenutelný zážitek.

 

Marcel Huňka, jednatel společnosti

MARiMAR s.r.o.

 

 

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.