M1 CAMP – sports & fun

M1 CAMP – sports & fun

1. TÁBOR

  • M1 CAMP – sports & fun

Popis:
M1 CAMP je ideální tábor pro všechny milovníky sportu a pohybu. Co na něm zažiješ? Sporty typické (fotbal, volejbal, vybíjená, posilování) i netypické (baseball, lukostřelba, frisbee, spartan race). Po celý týden tě budou vést zkušení instruktoři a trenéři, kteří budou ve všem s tebou a zároveň nezkazí žádnou zábavu – o tu jim jde vždy na prvním místě! Určitě také nepřijdeš o tradiční táborové aktivity – táborák, noční bojovku a hlavně skvělou závěrečnou diskotéku! Tak neváhej a přidej se k nám!
 
Termín:19. – 25. 7. 2020 
Ubytování:Horský hotel Desítka, Černá hora, Krkonoše
 Ubytování v samém srdci Krkonoš v nadmořské výšce 1300 m.n.m.
Cena:4 790 Kč
Věk:8 - 17 let
 
V ceně
Ubytování v hotelu Desítka, doprava z Prahy, lanovka, plná penze, zdravotník, aktivity pro děti, odměny, diplomy a další.
 
Stravování
Stravování probíhá formou plné penze 5 x denně a zahrnuje snídani (švédský stůl), oběd, večeři, dvě svačiny a pitný režim po celý den (čaj nebo šťáva). Jídelníček je pečlivě sestaven tak, aby vyhovoval normám školního stravování. Všechna jídla jsou z čerstvých surovin. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zdravá a aby dětem chutnala. Po předchozí domluvě je možno zabezpečit bezmléčnou i bezlepkovou dietu. Tábory jsou nahlášeny dle směrnic na krajskou hygienickou stanici.
 
Zdravotní péče
Trvalá přítomnost kvalifikovaného táborového zdravotníka po celou dobu pobytu. V budově je vyhrazena ošetřovna a pokoj pro nemocné děti. Lékárnička je vybavená léky a zdravotním materiálem dle příslušné vyhlášky. K dispozici máme osobní automobil pro případný odvoz dítěte k lékaři.
 
Přihláška
Vyplněnou poslat poštou nebo e-mailem na zenisek@marimar.cz  Nezapomeňte uvést na sebe telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Uzávěrka přihlášek je 30.4.2020 a uzávěrka plateb 10.5.2020.

Platbu lze provést

  • na účet vedený u KB 107-4043700267/0100 jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte bez mezer a do textu jméno dítěte
  • na základě faktury, v tomto případě uveďte na přihlášku: přesnou fakturační adresu plátce včetně IČO - jméno zaměstnance, který platbu uplatňuje a adresu, kam chcete daňový doklad poslat

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Všechny zájezdy Všechny zájezdy

Přihlašte se k odběru novinek

Pro vášnivé účastníky zájezdů zasíláme zpravodaj o nových zájezdech.