Hotel Grifid Encanto Beach

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 27 890,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje jsou s výhledem na moře (za příplatek). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí. Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte Healthy line (za poplatek), restaurace a la carte BEACH CLUB (za poplatek), lobby bar s terasou, bar u bazénu, snack bar na pláži, sluneční terasa, střešní venkovní bazén, dětský bazén se skluzavkami, krytý bazén, dětský klub, dětské hřiště, mezinárodní animační programy, konferenční sál.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénů (osušky - vratná kauce), gymnastika, fitness, šipky, boccia, plážový volejbal, zumba.
Za poplatek: internetový kout, SPA centrum (masáže, sauny, pára, turecké lázně, kosmetický salón), půjčovna aut, prádelna, parkoviště.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, výhled park

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje jsou s výhledem na moře (za příplatek). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí. Cena od: 27 890,00 Kč / osoba

Služby ultra all inclusive 24 h denně zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:30 h), dopolední a odpolední občerstvení (pizza, sendviče, burgery) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 12:00 do 17:00 h v snack baru na pláži, zmrzlinu pro děti v době od 14:00 do 17:00 h, zákusky a pečiva v době od 15:00 do 17:00 h v lobby baru, noční občerstvení v hotelem určeném baru v době od 23:00 do 00:30 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů 24h denně v lobby baru, v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h (zde pouze místní nápoje), minibar na pokoji – minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Pomůžeme Vám s dopravou na letiště
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?

Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy