Hotel Grifid Encanto Beach

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 27 890,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje jsou s výhledem na moře (za příplatek). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí. Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte Healthy line (za poplatek), restaurace a la carte BEACH CLUB (za poplatek), lobby bar s terasou, bar u bazénu, snack bar na pláži, sluneční terasa, střešní venkovní bazén, dětský bazén se skluzavkami, krytý bazén, dětský klub, dětské hřiště, mezinárodní animační programy, konferenční sál.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénů (osušky - vratná kauce), gymnastika, fitness, šipky, boccia, plážový volejbal, zumba.
Za poplatek: internetový kout, SPA centrum (masáže, sauny, pára, turecké lázně, kosmetický salón), půjčovna aut, prádelna, parkoviště.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, výhled park

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (za poplatek). Některé pokoje jsou s výhledem na moře (za příplatek). Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Maximální obsazenost tři dospělí. Cena od: 27 890,00 Kč / osoba

Služby ultra all inclusive 24 h denně zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:30 h), dopolední a odpolední občerstvení (pizza, sendviče, burgery) v době od 10:00 do 12:00 h a v době od 12:00 do 17:00 h v snack baru na pláži, zmrzlinu pro děti v době od 14:00 do 17:00 h, zákusky a pečiva v době od 15:00 do 17:00 h v lobby baru, noční občerstvení v hotelem určeném baru v době od 23:00 do 00:30 h, neomezenou konzumaci vybraných místních a zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů 24h denně v lobby baru, v baru na pláži od 10:00 do 17:00 h (zde pouze místní nápoje), minibar na pokoji – minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?
Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy