Hotel Grifid Hotel Foresta

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 22 690,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), stolní tenis, šipky, fitness (u hotelu Grifid Arabella), parkoviště.
Za poplatek: SPA centrum (u hotelu Grifid Arabellla - sauna, pára, masáže, turecké lázně, kadeřnictví, kosmetický salon), půjčovna kol, prádelna.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Cena od: 22 690,00 Kč / osoba

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídaně, odpolední občerstvení v době od 15:00 h do 17:00 h, dvakrát týdně tematické večeře, jednou za pobyt večeře v restauraci a la carte (v hotelu Grifid Arabellla) – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 24:00 h, v baru u bazénu v době od 10:00 do 18:00 h. Nápoje k dispozici i v baru na pláži (u hotelu Grifid Vistamar) v rámci programu all inclusive - vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 17:00 h. Minibar na pokoji - minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?
Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.

Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy