Hotel Grifid Hotel Foresta

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 22 690,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén, sluneční terasa, obchod.
Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu (osušky - vratná kauce), stolní tenis, šipky, fitness (u hotelu Grifid Arabella), parkoviště.
Za poplatek: SPA centrum (u hotelu Grifid Arabellla - sauna, pára, masáže, turecké lázně, kadeřnictví, kosmetický salon), půjčovna kol, prádelna.

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, minibarem a trezorem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. Cena od: 22 690,00 Kč / osoba

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h), pozdní snídaně, odpolední občerstvení v době od 15:00 h do 17:00 h, dvakrát týdně tematické večeře, jednou za pobyt večeře v restauraci a la carte (v hotelu Grifid Arabellla) – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v lobby baru od 10:00 do 24:00 h, v baru u bazénu v době od 10:00 do 18:00 h. Nápoje k dispozici i v baru na pláži (u hotelu Grifid Vistamar) v rámci programu all inclusive - vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 17:00 h. Minibar na pokoji - minerální voda, místní nealkoholické nápoje a pivo. Uvedené časy jsou orientační.

Možnosti dopravy

  • Letecky
Pomůžeme Vám s dopravou na letiště
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?

Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy