Hotel Imperial

Bulharsko Bulharsko Zlaté Písky
od 20 490,00 Kč
Stále volná místa
ne 25. 8. - ne 1. 9. 2019

Další informace o zájezdu

Pokoje s balkonem s výhledem na moře a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Bez možnosti přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i junior suity 2+1 (jedna velká místnost) s možností jedné přistýlky. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě. Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, rybí restaurace na pláži, lobby bar, kavárna, venkovní minerální bazén (u hotelu Lotos), dětský minerální bazén (u hotelu Lotos), krytý minerální bazén, dětské hřiště, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy, business centrum, konferenční sály.
Zdarma: Wi-Fi v lobby baru, slunečníky a lehátka u bazénu, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, šipky, boccia, pravidelná doprava v komplexu, parkoviště.
Za poplatek: SPA centrum, internetový kout, prádelna.

Sport a zábava v komplexu:
Zdarma: fitness, stolní tenis, šipky, aerobik, vodní gymnastika, vodní pólo, boccia, plážový volejbal a fotbal, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé, večerní programy šestkrát týdně, dětské diskotéky, dětský klub pro děti od 4 do 12 let.
Za poplatek: deset restaurací, tři tenisové kurty (zapůjčení tenisových raket a míčků za poplatek), dvě SPA centra (sauna, masáže, pára, kadeřnictví, salon krásy), balneologické centrum s léčivým bahnem, dvě centra na vodní sporty, vodní kola (nutno předem objednat).

Poskytovatelem zájezdu je CK Alexandria

Žádné další termíny nejsou k dispozici.

Dvoulůžkový pokoj, výhled na moře

Pokoje s balkonem s výhledem na moře a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za poplatek). Bez možnosti přistýlky. Dále jsou zde k dispozici i junior suity 2+1 (jedna velká místnost) s možností jedné přistýlky. Maximální obsazenost dva dospělí a jedno dítě. Cena od: 20 490,00 Kč / osoba

Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:30 h).

Možnosti dopravy

  • Letecky
Pomůžeme Vám s dopravou na letiště
Kolik vás chce jet na zájezd?
Kde chcete bydlet?
Ubytování
Jak se chcete dopravit?

Celková cena
0.00 Kč

Zájezd vám podržíme 24 hodin.Také by se vám mohly líbit i tyto zájezdy

Chladné počasí je ideální pro klidný i aktivní odpočinek

Další zájezdy Další zájezdy